1. Anasayfa
 2. Diyet

Fransız Kadınlar Nasıl Zayıflıyor? Bilinmeyen Zayıflama Sırları


0

Fransız Kadınlar Nasıl Zayıflıyor? Bilinmeyen Zayıflama Sırları

Fransız kadınlarının fotoğraflarında ya da gerçek hayatta gözle görünür zayıflık hallerinde ne gibi detaylar olduğunu, ilgi çekici fiziklerini neye borçlu olduklarını sizlere bazı tüyolar ve zayıflama sırlarından bahsederek vermek istiyoruz. İnce olma sırları konusunda neler yaptıklarına dair Fransız kadınlarından zayıflama sırları…

Fransız kadınlarında bir alışkanlık var: yoğurt. Günlük yaşamlarında bolca yoğurt tüketen Fransız kadınlar, ince fiziğe bu sayede sahip olmaktadırlar. Yoğurdun zayıflama konusunda ki etkisi tartışılmaz bir gerçektir. Hal böyle olunca da kilo verdiren yoğurt Fransız kadınlar üzerinde büyük etkisi bulunuyor. Fransız kadınlar üzerinde yapılan bir araştırma gösteriyor ki, düzenli olarak yeterine yoğurt tüketen kadınlar, gerçekten de kilolarını uzun yıllar içerisinde korumuşlar.

Bir başka araştırma ise, haddinden fazla yoğur tüketildiğinde, çok fazla işe yaramadığı ve kilo alınma durumu varsa alınabilirliğini gösteriyor. Bu nedenle ideal bir kiloya sahip olan ve bu kilolarını da korumakta olan Fransız kadınlar, ortak özelliği yiyeceklerinde tazelik ve gündelik aramalarıdır. Yani tüketecekleri her şey de bir tazelik ararlar, hiçbir şekilde hazır gıda tüketmezler. Bu da onların daha iyi bir şekilde beslenmelerine yardımcı olur.

Ara öğünlerde herhangi bir şekilde beslenme ihtiyaçları duymuyorlar. Bunun yerine ana öğünlerinde açlıklarını tam olarak giderecekleri şekilde besleniyor, aç kalmayacakları biçimde besleniyorlar. Bu sayede öğlen yemeği ya da benzer öğünlerde de hem ağır hem de tok tutan besleyici olan gıdalarla beslenmeyi başarıyorlar.

Fransız kadınların en önemli zayıflama sırlarından bir diğerini de şöyle söyleyebiliriz: Gün içerisinde gerçekten bol su tüketiyorlar.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinde de hafif bir şeyler yiyerek ilgili öğünleri de geçiştirmektedirler. Öğlen yemeğinde protein bazlı besinler tüketerek biraz daha sağlıklarına dikkat etmekteler ve bu sayede de çok daha iyi şekilde beslenme şekillerini korumuş oluyorlar. Her yemek sonrasın bir fincan kahve tüketmek ise, onların daha iyi formda olmalarına da destek sağlayan diğer detay olarak gözüküyor.

Emoji İle Tepki Ver
 • 0
  emoji-1
  Emoji
 • 0
  emoji-2
  Emoji
 • 0
  emoji-3
  Emoji
 • 0
  emoji-4
  Emoji
 • 0
  emoji-5
  Emoji

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir