İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Trendler
  3. 2019 Yılının Trendleri

2019 Yılının Trendleri


2019 Yılının Trendleri

2019 yılının bahar trendlerini sizin için derlemeye çalıştık. Hadi gelin, podyumda da en trend olanlarından hep beraber okumaya başlayalım..

1.Rengarenk Olun.

Bu yıl için içinizdeki kişiyi serbest bırakın ve rengarenk olacağınız şekilde her şeyi üstünüze alın. Valentino, Carliona Herrare vb. koleksiyonlarında bolca gökkuşağı desenli kıyafetler görmekteyiz. Bu trend herkese uymayabilir çünkü fazlasıyla iddialı..

2.Yılan Derisi

Deri ve kumaş baskılarda dikkat çeken deri desenlerini bu yıl oldukça fazla göreceğiz. Bu trend Chloe, Zara vb. ünlü markalarda fazlasıyla karşımıza çıkmaktadır.

3. Retro Başörtüleri

Bu tarz başörtüler 2019 ilkbahar için vazgeçilmez aksesuarlardan birisi olacaktır. Göz alıcı modeller üzerinde aşırı dikkat çeken başörtüler aşırı trend haline geldi. 2019 sezonunda fazlasıyla yer alacaklar.

4. Kadınsı ve Romantik Fırfırlar

Fazla kadınsı ve romantik gözüken fırfırlar 2019 yılının podyumlarında fazlasıyla yer almaktadır. Dantel fırfırlar ve paletlerle süslü ve kabarık görünümler verilmektedir.

5. Kırmızılar

Her bahar olduğu gibi bu baharda kırmızılar gözde olmaya devam ediyor.Podyumlarda da ceketlerde, takım elbiselerde kırmızıya oldukça yer verilmektedir. Galiba kırmızı trendi sonsuza kadar devam edecek gözüküyor.

6. Sarılar

Sarı da bahar aylarında bizi terk etmiyor. 2019 yılında da sarı renk trendler arasında olmaya devam etmektedir.

7. Boyalı Kıyafetler

Kıyafetler üzerinde bahar aylarında da rengarenk boyalar göreceğiz. Bazılarında serpiştirilmiş renkler ön plana çıkarken, bazılarında tamamen renklendirme yöntemi kullanılmış. Bu trend 2018 ortaya çıkmış ve 2019 yılında da devam etmektedir. Ceketlerin üzerine sıçratılmış boyalar, kemer ve kravatlarda bulunan boya lekeleri aynı trende uymaktadır.

8. Kabarık Kollar

Kollar söz konusu olduğunda önümüzdeki bahar bizi çok farklı giysiler bekliyor. Genellikle büyük kıyafetlerin trend olacağı bu dönemde kabarık kollu giysiler ön plana çıkacak.

9. Kargo Pantolonlar

2019 yılında en yeni trendlerinden birisi de  kargo pantolonlardır . Bu tarz pantolonlar rahat oluşlarının yanı sıra değişik oluşuyla da bütün gözleri üzerine topluyor. Yanlarında büyük abartılı cepleri olan bu pantolonları kışın postallar ile yazın ise spor terlik, sandalet, spor ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

10. Bisiklet Şortlar

2019 yılında öne çıkan trendlerden birisi de bisiklet şortlardır. Günlük hayatta, spor yaparken fazlasıyla kullanılacak olan kıyafetlerindendir.

11. Beyazlar

İlkbaharın gelişini taze ve canlı beyazlar kadar başka güzel bir renk yansıtamazdı. Beyaz renk kıyafetler her zaman gözdedir.

12. Yamalı Kotlar

Dolabınıza farklı ve dikkat çeken kotlar eklemek istiyorsanız bu tarz kotlara yer vermelisiniz. Farklı renkli yamaları tercih edebileceğiniz gibi desenli yamaları da kullanabilirsiniz. Giymek istemediğiniz, eskiyen kotları bu tarz kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorum Yap

    Yorum Yap