1. Ana Sayfa
  2. Moda

Tatile Çıkarken Olmazsa Olmaz Gerekli 4 Parça


0

Yaz sezonunda tatil yapmak aynı zamanda tüm yılın yorgunluğundan kurtulmak demektir. Ancak bu döneme en iyi şekilde hazırlanmak da bir o kadar önemlidir. Peki doğru valizi hazırlamak ne kadar mümkün? Yanınızda olması gereken en önemli şeyler  nelerdir? Tatile çıktığınızda mutlaka yanınızda götürmeniz gereken 4 parçayı sizler için derledik. Tatil modasının tüm yönleri sadece herseykadin.com’ da sizlerle!

Yaz tatiline hazırlanırken asla kaçırmamanız gereken birkaç önemli detay var. Sizler için hem kurtarıcı hem de tatilinize arkadaş olacak bu parçalar doğru seçilmeli ve sunacakları faydaya göre tercih edilmelidir. Bavul hazırlarken sadece kıyafet, aksesuar ve bakım ürünü olması gerektiği düşüncesinden kaçınmalı, hassas kalıplara koyduğunuz bu parçalar hakkında geniş düşünmelisiniz.Haydi gelin birlikte bu parçalara bir bakalım..

TATİLDE KULLANMANIZ GEREKEN 4 PARÇA

 

1.Beyaz düz t-shirt:

Baskılı ya da renkli modelde birçok t-shirt çeşidi bulabilmeniz mümkün ancak düz, beyaz bir t-shirt bulmak o kadar kolay değildir. Bu sebeple; özellikle yaz döneminin en çok tercih edilen parçalarından da biri olan beyaz t-shirt’i muhakkak yanınızda bulundurun.

 

 

2.Kot parçalar:

Kot gömlek, pantolon, şort, etek hiç farketmez… Her dönemin trend kumaşı olan kot, muhakkak yanınızda bulunsun. Yakmayan ve rahatsız etmeyen bir kumaş oluşu, buna en büyük sebep.

 

 

3.Hasır şapka:

Yaz döneminde güneşin kavurucu sıcağından korunmak için muhakkak ki şapka kullanmanız gerekir. Ancak doğanın yansımasını da en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak ve size şık bir görüntü elde ettirecek model; hasır şapkalardır. Yaz deyince de akla gelen ilk modellerdendir.

 

4.Güneş gözlüğü:

Güneş gözlüğünün ne kadar elzem olduğunu belirtmemize gerek yok sanırım. Bu nedenle sadece diyebileceğimiz; göz sağlığınız açısından iyi olan bir modeli tercih etmeniz.

 

Emoji İle Tepki Ver

Yazar Hakkında

Sende Yorum Yap