Essential Looks 2020 İlkbahar Yaz Saç Rengi Trendleri
  1. Ana Sayfa
  2. Saç Bakımı

Essential Looks 2020 İlkbahar Yaz Saç Rengi Trendleri

0

 

Essential Looks 2020 İlkbahar Yaz Saç Rengi Trendleri

Schwarzkopf Professional Essential Looks’un bu seneki THE SPIRIT koleksiyonu, saç şekillendirmekten çok daha fazlasını yapıyor; herkesin kendisini daha iyi ifade edebilmesi için yeni dünyalar yaratıyor ve her görünümü kişiye özel hale getiriyor.

THE SPIRIT ilkbahar yaz koleksiyonunda saç modasına 3 trend ve 7 yeni görünüm var; Punk Spirit, Refined Traditions ve Let It Bloom.

Essential Looks’un yeni koleksiyonunda punk ruhu günümüze taşınırken, aynı zamanda rafine bir zevkle geleneksel modeller yeniden yorumlanıyor ve son olarak saçlarımız çiçek açıyor. İşte yeni saç trendlerinin incelemesi…

Punk Spirit

Essential Looks ilkbahar yaz koleksiyonunun özgür ruhlara sunduğu ilk trend Punk Spirit; isyankar, farklı ve bir o kadar da etkileyici. İçe dönük bir çekicilik yaratan punk ruhu trendi, uyum sağlamak isteyenlerden çok, kendini ifade etmek isteyenlere sesleniyor.

Rengi nasıl yaratabilirsiniz: Geçici renklendirme sistemi Chroma ID kullanarak pastel tonları yaratın. Ardından seksi ve havalı uzun bir örgü ile birleştirip muhteşem bir 3D efekti yaratın.

Refined Traditions

Teknik uzmanlık klasik siluetlerle birleşti ve ortaya Refined Traditions trendi çıktı. Geleneksel tarzların en rafine ve kullanışlı halini bize sunan trend, akıllara “Eski moda diye bir şey yoktur, yorumlanmamış olan moda vardır.” sözünü getiriyor.

Bu trendde geleneksel olan modeller, tekrar yorumlanarak yepyeni stillere dönüşüyor.

Zarif ve soğuk bej tonlarının omuz uzunluğundaki saçlardan aktığı trend 70’leri yansıtıyor.

Let It Bloom

Essential Looks’un Let It Bloom trendi, modern romantizmle çiçeksi güzelliğin harmanlanmasıyla oluşan vintage bir görünüm ortaya koyuyor.

Saçlarımıza çiçeklerin açtığı bu trendde hafifçe katmanlanan saydamlık, pırıl pırıl bir doku ile birleşerek vintage bir görünüm yaratıyor ve saçlarımıza sonsuz yaz günlerini yansıtıyor.

 

Essential Looks’un Let It Bloom trendi ile saçlarımız, serin bir romantizm havasını kucaklamak için hayalperest 70’lerin tonlarına geri dönüyor.

Emoji İle Tepki Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sende Yorum Yap