1. Ana Sayfa
  2. Güzellik

Bitkisel Yağlar Kullanarak Göğüs Büyütme Yöntemleri Nelerdir?


0

Bitkisel yağlar eşliğinde göğüs büyütme yolları kadınların göğüslerini büyütmek için estetiğe başvurmadan da etkiler görebileceği yöntemdir. Her kadının hayali olan büyük ve dolgun göğüslere sahip olmanın göğüs gelişimini destekleyici doğal yolları olduğunu bilmek bütün kadınları heyecanlandıracaktır. Büyük ve dolgun göğüslere sahip olmayan şanslı kişiler arasında yer almadığınızı düşünüyorsanız estetik ameliyatlara başvurmadan önce size tavsiye edeceğimiz doğal büyütme yöntemlerini deneyerek hayalinizi gerçeğe çevirmenin ne kadar kolay olduğunu görebiliceksiniz.

Göğüs Büyütmede Kullanılabileceğiniz Bitkisel Yağlar Nelerdir?

Göğüs büyütme bitkisel yağlar masaj yaparak gerçekleştirilen uygulamaların etkili olduğunu uzmanlar tarafından da, uygulamaları deneyimleyen kadınlar tarafındanda önerilmektedir. Her bir bitkisel yağ ile farklı ölçülerde ve sürelerde yapılan bu uygulamalar ile göğüs büyütme ameliyat planını gündeminizinden çıkarabilirsiniz.

  • 1 yemek kaşığı çemen otu yağını ister ağızdan isterseniz 5 dakika boyunca masaj yolu ile doğrudan göğüslerinize her gün uygulayarak çemen otunun östrojenik etkisinin göğüs büyüme hormonlarınızı harekete geçirdiğinizi gözlemleyebilirsiniz.
  • 1 yemek kaşığı soya fasulyesi yağını 15 dakika süre ile göğüslerinize masaj yolu ile uygulamak vücudunuzda östrojen seviyesinin yükselmesi ve göğüslerinin büyümesine yardımcı olur.
  • 3 damla tohumu yağını avuç içinizle toplamda 10 dakika olacak şekilde göğüslerinize masaj yolu ile uygulamak göğüsleri büyüttüğü gibi sıkılaşmasına da katkı sağlar. Bu uygulamanın tam etkisini gözlemleyebilmek için günde 3 kez olmak üzere toplam 4 hafta uygulamayı tekrar etmeniz yeterlidir.

Yapılan tüm masajların dairesel hareketlerle avuç içi ile yapılması gerekmektedir. Verilen uygulama örnekleri tek göğüs için verilmiş olup aynı şekilde diğer göğse de uygulanması ihmal edilmemelidir.


Göğüs Büyütücü Besin Maddeleri Nelerdir?

Doğal yollarla göğüs büyütmek için elimizde sadece bitkisel yağlar bulunmamaktadır. Pek çoğu göğüs büyütme bitkisel çözüm yolları arasında yer alan besin maddeleri ile hayaliniz olan dolgun göğüslere sahip olabilirsiniz.

  • Rezene çayı,
  • Soğan suyu ve zerdeçal,
  • Zeytinyağı,
  • 2 saat suda bekletilmiş kırmızı mercimek

Emoji İle Tepki Ver

Yazar Hakkında

Sende Yorum Yap