1. Ana Sayfa
  2. Güzellik

2019/20 Sonbahar-Kış Trend Saç Renkleri


0

2019/2020 Sonbahar-Kış Trend Saç Renkleri

Saç renkleri her sezon farklı bir boyut kazanıyor. Kişinin ten rengine göre uyumlu olması çok önemli olan saç renginizi yeni sezondaki renklere göre değiştirebilirsiniz. Hem genç hem de modaya uyum sağladığınızı gösterecek 2019-2020 sonbahar/kış saç renklerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

 

Saç renginde değişiklik yapmak isteyenler bu yazımızı dikkatli okusun! Yeni sezonun gelmesiyle beraber saç renkleri de kendini göstermeye çoktan başladı. Podyumlarda boy gösteren modellerin hem güzellik, bununla birlikte saç trendlerini belirlediği şu günlerde sizler de saç renginizde değişiklik yapmak istiyorsanız kesinlikle sezonun trendlerine göz atabilirsiniz. 2019/2020 trendlerinde ultra hacimli saçlar, daha büyük peruklar ve jel desenli saçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Çeşitli bir çok saç stilini olduğu için daha havalı görünmek için saç renginizde de değişlik yapmakta fayda var. Bu sene tam sonbahar ve kış aylarında kullanabileceğiniz saç renklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz. Gelin beraber 2019/20 sonbahar- kış saç renklerini inceleyelim…

KIZIL SAÇ

Kızıl saçlar, özellikle esmer tenli ve renkli gözlü kadınlara çok yakışıyor. Bakımı kolay olan kızıl saç aslında sık sık boyatmak ister. Bu yıl düzenlenen moda haftasında zencefil bakır ve kızıl saç rengi modeller göze çarpan renkler arasında. Doğal akışkan bir kızıl renkle tanışmaya hazır olun.

PLATİN SARISI

Her kadın mutlaka platin saçlara sahip olmak ister.Oldukça zorlu bir süreç olan platin saç rengi özellikle koyu renk saçlara sahip olanların özenle ve çok dikkatli bir şekilde karar vermesi gereken bir konudur. Yapılan en ufak bir hata saçlarınızın görmek bile istemeyeceğiniz hale dönüşmesine neden olabilir. 2019-2020’nin en vazgeçilmez saç renkleri arasında.

BRONDE SAÇ

Sarışın ve kahverengi arasında bir yerde duran Bronde, stil sahibi kadınların çok hoşuna gidecek.  Bir çok kadın doğal olarak bu saç rengine sahip olduğu için şimdiden çok şanslı. Çünkü 2019-2020 sonbahar/kış modasının en iddialı renklerinden biri. Saçlarınız kısa ve parlak ise bu saç modelini kullanabilirsiniz.

Emoji İle Tepki Ver

Yazar Hakkında

Sende Yorum Yap