1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Yengeç ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Yengeç ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Yengeç ( 8-14 Nisan )

Yengeç Burcu ( 22 Haziran – 22 Temmuz )

Haftanın ilk günü epeyce toplumsal geçirebilir, dostlarınız arasında kendinizi iyi ve güvende hissedebilirsiniz. Maddi masraflarınızın birden artacağı ve hesaplamadığınız bir konum için ek kaynak arama yoluna gitmeniz gerekebilir. Sadece yine hiç beklemediğiniz bir anda gelen fırsat üzerine bu durumu düzeltebilir ve bir rehavet yaşayabilirsiniz.  Arkasından olaylar birazcık daha test dışı gelişirken izleyici kalmanızı gerektiren durumlar ortaya çıkabilir.

Çarşamba günü ise maddi konularda, alışveriş ve masraflarda çok eli açık davranabilirsiniz, işin ucunu kaçırmamaya ve aşırı özverili davranmamaya dikkat ediniz. Öte taraftan hafta ortası ilişkiler açısından da test edici olabilir. Perşembe başlamış olan ve 12 ağustos’a kadar sürecek olan jüpiter retrosu gündelik yaşamınızı, sıhhat ve şifa imkânlarınızı, fırsatlarınızı yeniden gözden geçirip değerlendirme imkânı sunabilir. Hafta sonuna ilerlerken ay burcunuzda, ışığınızla parlamanızı sağlıyor. Cuma günü ay’ın sizin burcunuzda kuzey düğüm ile kavuşum yapması evliliğiniz yahut ilişkilerinizde bazı gerçekleri görmenize niçin olabilir.

Özel ilişkilerde de yeni bir başlangıç yapabilir ve sevdiğiniz kişiye olan güveniniz sayesinde ciddi birlikteliğin ilk adımını atabilirsiniz. İlişkinizde yeni bir mesuliyet alma şeklinde de gerçekleşebilir. Yeni bir karar almadan önce gelecekle ilgili konularda daha iyi düşünmeniz ve sakinlikle karar vermeniz hakkınızda daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Hafta sonuna doğru ne istediğinize dair daha net karar vereceksiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap