1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Yengeç ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Yengeç ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Yengeç ( 1-7 Nisan )

Yengeç Burcu ( 21 Haziren – 22 Temmuz )

Haftanın ilk günleri sükûnetinizi daha fazla korumanız gerekebilir. 5 Nisan’da gerçekleşecek olan koç yeni ayı ile kendinizi patlamaya hazır bir bomba biçimde hissedebilirsiniz. Devamlı gerilmiş ve sinirli bir hal size bir şey kazandırmaz. Özellikle ilişki içinde olduğunuz kişilerle yaşamınızın genel konuları üzerine baskı ve yönlendirme sorunları ile karşılaşabilir, onların üzerinize geldiğini ve sizi bu noktada anlamadıklarını düşünebilirsiniz. Burada size düşen en önemli vazife, ayrıntılarda boğulmadan ve bunları düşünüp kendinize dert etmeden atlatmanız ve gereğinden fazla alınganlık yapmamanız olacaktır.

Kariyerinizle alakalı ani oluşumlar ve hiç planda olmayan küçük problemler sizleri geleceğinizle alakalı beklentileriniz konusunda birazcık zorlayabilir. Bu geçici durumu kendinize fazla sıkıntı yapmadan atlatmayı bilmelisiniz. Hafta ortasından itibaren finansal ve ortaklı projelerinizle alakalı güzel gelişmeler olabilir, sürpriz haberler alabilirsiniz.

Yeni Ay sizin için yeni bir görev veya sorumluluk getirebilir.Sizin isteğiniz dışında aksiyon ve hareketliliğin arttığı bir dönemde arkanızı kollamayı ihmal etmemelisiniz. Haftanın ilk günü çaba, mücadele gerektiren konuların içinde olabilirsiniz. Ancak hemen arkasından sizi daha rahatlatan enerjiler var, ancak dalgınlık ve uykusuzluğa dikkat etmeniz gerekebilir. Perşembe gününden itibaren hedeflerinize, planlarınıza, sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap