1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Yay ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Yay ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Yay ( 8-14 Nisan )

Yay Burcu ( 23 Kasım – 21 Aralık )

Haftanın ilk gününde gündelik ve rutin işlerinizin curcunası sizi bekliyor olabilir, sadece çevrenizdekilerden ve özellikle bayanlardan yardımcı almayı ihmal etmeyin. Ardından ailevi yönden sizi meşgul eden, aksiyona geçiren, evinizdeki işlerle epeyce uğraşmanızı gerektirebilecek bir gündeminiz olabilir. Ev kazalarına özellikle dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Çarşamba günü üstlerinizden, yönetici, otorite konumunda kişilerden, yaşlı ve büyüklerden yardımcı alacağınız ve kendinizi sevinçli hissedeceğiniz bir gün olabilir. Maddi sorumlulukların kendini hissettireceği bugün de bu destek iyi gelebilir.

Kariyeriniz ile alakalı bu hafta önemli bir yol farkında olabilirsiniz. Bu sizi gelecek günlerde büyük başarılara taşıyacak bir karar olabilir. Ortaklıkla alakalı mevzularda ise ortağınızı daha iyi seçmeniz ve işini yakından takip etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.  Perşembe başlayan ve 12 ağustos’a kadar sürecek olan jüpiter retrosu kendinize dair mevzuları, önceliklerinizi yeniden ele alıp değerlendirebileceğiniz bir döneme işaret ediyor. Cuma günü ikili ve birebir ilişkilerde birazcık daha mantıklı, aklıselim hareket etmeniz gerekebilir. Hafta ortasından sonra yurt dışı ile ilgili araştırmalara yönelebilir ve maddi imkânlarınız dahilinde keyifli bir gezi planı yapmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu ise çalışma yaşamınızla ilgili bazı konulara açıklık getirmek niyetiyle yakın çevrenizdeki kişilerin görüşlerini almak isteyebilirsiniz.

Bu hafta gerek özel ilişkilerde gerekse ortaklık ilişkilerinizde son aşama dikkatli olmanız gereken vakit dilimleri olacaktır. Uzun zamandır sizleri bazı şüphelere götürmüş olan ve sizler de iç huzursuzluk yaşatan bazı durumları çözmek isteyebilir ve gizlice derin bir araştırmanın içerisine çekilebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap