1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Yay ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Yay ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Yay ( 1-7 Nisan )

Yay Burcu ( 23 Kasım – 21 Aralık )

Hafta başında gerek maddi ve finansal kazanımlarınızla ilgili oluşan kısıtlamalara karşı gerekse özel hayatımızda ters giden şeylere karşı kendinizi artık son raddeye gelmiş şekilde hissedebilirsiniz. Karşılaştığınız maddi yükümlüklerle birlikte yaşamınızı güçlü bir halde dönüştürme isteği içerisinde olabilir bunun için ihtiyaç duyulan her ne var ise hepsini denemek isteyebilirsiniz. Ancak bunu yaparken hırslarınıza yenik düşmemeli bütünsel olarak gidişatı görebilmelisiniz. Aksi takdirde heyecanlı bir çıkış size yarardan çok zarar getirebilir.

Eğitimle ilgili işlerinizde ise finansal beklentileriniz ahenk sağlayamayabilir bundan dolayı da bazı ertelemeler hayatınızda oluşabilir. Kardeşler ve yakın çevrenize yapacağınız yardımlarla kendi yaşamınızdan biraz fedakârlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu belki maddi bir yardım belki de manevi bir yardım olabilir.

Bu hafta gündeminizde yolculuklar, iletişim ve haberleşmeye dair mevzular var. Evinize ve ailenize daha fazla odaklanabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler sizi meşgul edebilir. Perşembe’den itibaren ise sevdiklerinize ve keyif aldığınız konulara daha fazla vakit ayırabilirsiniz. 5 nisan’daki yeni ay yaşamınıza bir aşk yada heyecan yada ihtiras duyduğunuz bir mevzuyu getirebilir. Bu zamanda Mars sizi en çok ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında yoracağa benziyor.

Yorum Yap

Yorum Yap