1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Terazi ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Terazi ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Terazi ( 8-14 Nisan )

Terazi Burcu ( 23 Eylül – 23 Ekim )

Haftanın ilk gününde aileyle ilgili konuların getirebileceği duygusal stresi kontrol etmeye çalışmanız gerekebilir. Güçlü bayanların sizi zorlarken destekleyici olabileceğini göz ardı etmeyin. Aynı zamanda haftanın başında işinizle alakalı beklemediğiniz çok güzel bir haber alabilir ve kendinizi fazlasıyla mutlu hissedebilirsiniz. Alacağınız bu haber üzerine kariyer yaşantınızı daha hızlı bir şekilde ilerletip çeşitli görüşmeler ayarlayabilir ve hedefinize varan yolda süratle ilerlemek isteyebilirsiniz.  Ardından özellikle uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla, seyahatlerle alakalı mevzularda harekete geçebileceğiniz, aksiyon alabileceğiniz bir gündem sizi bekliyor.

Hafta ortasına doğru tamamen yalnızlık duygunuzdan sıyrılıp kendinizi toplumsal ortamlarda göstermek ve arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteyebilir, onlardan öğreneceğiniz bilgilerle yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Çarşamba günü gündelik yaşamınızda yahut çalışma ortamınızda size yardımcı olan kişilerin ilgisiyle şımartılmaya hazır olun. Aileyle ilgili sorumlulukların yükünü hissettiğiniz bu dönemde bu iyilikler iyi gelecek. Perşembe başlamış olan ve 12 ağustos’a kadar sürecek olan jüpiter retrosu geride bıraktığınız, eski yazışma çevrenizi yine yaşamınıza geri getirebilir. Bu önemli bilgilerinizi tazelemek için de güzel bir dönem olabilir. Cuma günü ise gündelik işlerinizi organize etmek için birazcık daha çaba masrafınız gerekebilir.

Bu hafta çeşitli malumat alışverişlerine uygun ve aynı zamanda da dostlarınıza fikir vermeye son derece istekli görünüyorsunuz. Hafta sonu ise bu kadar yoğun geçen günlerin ardından kendinizi dinlenmeye, geçmişle alakalı düşünceler arasına dalabilir ve unutamadığınız bir vaziyet ile alakalı çeşitli tespitlerde bulunabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap