1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Terazi ( 26 Ağustos-1 Eylül )

Haftalık Burç Yorumları – Terazi ( 26 Ağustos-1 Eylül )

Haftalık Burç Yorumları – Terazi ( 26 Ağustos-1 Eylül )

Terazi Burcu ( 23 Eylül – 23 Ekim )

Sizin için oldukça yorucu ve güzel bir yaz sonrası artık dinlenme zamanınız geldi. Bu hafta bu kadar yorgunluk üzerine bir türlü toparlanamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz.Bunun getirmiş olduğu isteksizlik sizi mutsuz, huzursuz ver gergin hissettirebilir.Sizin yararınıza olmayacak istekler ve inatçı olma durumunuz geçirdiğiniz zamandan keyif almamanıza neden olabilir. Bu hafta sizin için anlamı olmayan işlerden uzak durun.

Kendinize olan güveninizi toparlamalı, daha çok özgüvenli olmalısınız. Aynı zamanda yenilikler içine girmelisiniz. Bugüne kadar planlı ve düzenli ilerlemiş iseniz sizin için bu hafta işler yoluna giriyor diyebiliriz. Hafta ortasında işinizde alacağınız yeni görev veya sorumluluklar sizi oldukça heyecanlandırabilir.

Yaşamanızda şimdiye kadar herşey sizin dışınızda oluyor gibi gözükse de sezgilerinizin, hislerinizin, rüyalarınızın çok güçlü ve etkisini göstereceği bir dönemden geçiyorsunuz. Bu dönem içinde evrenin, hayatınızın akışının, maneviyatın sesine dinleyin. Hiç beklemediğiniz vakit ve şekillerde size uzanan elleri, destekleri hissedebilirsiniz. Cuma günkü yeni ay hiç beklemediğiniz gelişmeleri, sürprizleri beraberinde getirebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap