1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Oğlak ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Oğlak ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Oğlak ( 8-14 Nisan )

Oğlak Burcu ( 22 Aralık – 20 Ocak )

Haftanın ilk gününde aşka dair, sevdiklerinizle alakalı mevzular gündeminizde olmayı sürdürüyor. Fazlasıyla cömert, gönülden hareket edebileceğiniz bir gün olabilir. Arkasından fazlaca hareketli birkaç gün sizi bekliyor. Gündelik yaşamınız, rutininiz, çalışma ortamınız uğraşmanız ihtiyaç duyulan iş ve detayları önünüze getirebilir. Sağlığınızı gözetmeyi dikkatsizlik etmeyin.

Çarşamba günü yakın çevrenizden göreceğiniz destekle kendinizi şımartabileceğiniz bir gün, yazışma yayınlarınız size varlıklı, verimli imkanlar sunabilir. Öte yandan hayatınızı genel olarak sınırlayıcı şartları ve engelleri sizi disiplinli hareket etmeye zorluyor. Perşembe başlayan ve 12 ağustos’a kadar sürecek olan jüpiter retrosu kendinizi tinsel yönden zenginleştirmek açısından size fazlaca fırsat sunabilir, başkaları için kendinizi feda etmeye varan bir yaklaşım arasında bulunabilirsiniz. Cuma günü ise kontakt ve komünikasyon mevzularında daha planlı hareket etmeniz gerekebilir.

Bu hafta iş ve sorumluluklarınızın yanı sıra ortaklı kazanımlarınız ile ilgili de bazı kararlar alabilirsiniz. Yurtdışı eğitimleriniz veya seminer programlarınız bu hafta sizlere yeni bir yön kazandırabilir. Uzun zamandır kendinizi hiç bu kadar güvenli hissetmemiş olabilirsiniz. Hafta sonunu ise daha toleranslı ve endişelerden arınmış bir halde geçirmelisiniz. Eskiye özlem içinde olabilirsiniz. Yahut seçimlerinizi sorgulayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap