1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Oğlak ( 2-8 Eylül )

Haftalık Burç Yorumları – Oğlak ( 2-8 Eylül )

Haftalık Burç Yorumları – Oğlak ( 2-8 Eylül )

Oğlak Burcu ( 22 Aralık – 20 Ocak )

Bu hafta yeni başlangıçlara adım atmak isteyeceksiniz. Çekişmeli durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Sizin aklınıza yatan teklifler alabilirsiniz. Fakat harekete geçmeden önce iyice düşünmeli ve araştırmalısınız. Yaratıcı işler içinde iseniz sizi oldukça parlak ve hünerli fikirler bekliyor olabilir. Yurt dışı ile bağlantı içerisindeyseniz güzel sonuçlar duyabilirsiniz.

Eski ilişkinizi özlediğiniz ve iletişim içinde olmak isteyeceğiniz bir zamandasınız. Bundan sonraki yaşamınızı mutlu kılmak adına ilerleme içerisinde olmalısınız. Cesaretli olursanız karşılığını alacaksınız. Keşfetmek ve maceracı duygularınızın peşinden gidebilir ve seyahatler gerçekleştirmek adına harekete geçebilirsiniz. Sosyal medya ve paylaşımlarınız ile adınızdan söz ettirebilirsiniz. İstediğiniz şeyler ve sizi heyecanlandıran konular doğrultusunda harekete geçebilirsiniz.

Hafta başında görev ve sorumluluklarınız arttığı, hafta ortalarında ise arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olduğu bir zamandasınız. Hafta sonuna doğru ise yapacağınız iyiliklerle başkalarının hayatına dokunabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap