İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Kova ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Kova ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Kova ( 1-7 Nisan )

Kova Burcu ( 21 Ocak – 18 Şubat )

Haftaya başlarken beklediğiniz bütün değerler ve hayatınızda kör düğüm olmuş tüm konuları yavaş yavaş çözüme kavuşturduğunuzu görebileceksiniz. Özellikle hafta ortasından itibaren sosyal çevre destekli önemli ve bir çok da geleceğe dönük projelerinizi gerçekleştirmek adına, hayallerinizi gerçekleştirecek kişi ve kişilerle karşılaşabilirsiniz. Sizlere aşk ve ilişki anlamında istikrarlı bir gelecek vaat edebilirler. Ama buna derhal kanmamalı ve sözlerin gerçeklerle ne kadar bağdaştığını görmek için karşınızdakine biraz vakit tanımalısınız.

Tekrar aşk yaşamınıza dair sürprizlerle karşılanabilir, partnerinizi şımartmak için siz de karşı atağa geçebilirsiniz. Geçmiş dönemdeki aşklar ve ilişkiler gündeminizde olabilir.Hala içinizde bitmemiş olan bazı ilişkilere yeniden başlama kararı alabilirsiniz ama bu romantik tuzağa düşmemeniz iyi olur. Hafta sonucunda ise toplumsal çevrenizle finansal sorunlar yüzünden yalanlar ve kandırılmalara dikkat etmelisiniz.

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha fazla gösterme ve ortaya koyma imkânınız var. Ardından maddi ve parasal mevzulara odaklanmanız gerekebilir, bazı masraf ve alışverişler gündeminize gelebilir. Perşembe’den itibaren ise daha fazla yazışma odaklı bir gündem sizi bekliyor. 5 nisan’daki yeni ay yakın çevrenizde komşu yada kardeşlerinizle alakalı bir konuya dikkatinizi çekebilir, yeni bir öğrenim planının başlangıcı olabilir. Hareketli bir haftaya hazır olun.

Yorum Yap

Yorum Yap