1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Koç ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Koç ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Koç ( 1-7 Nisan )

Koç Burcu ( 21 Mart – 20 Nisan )

Haftanın ilk günleri kariyerinizle alakalı mevzular hızlı bir halde gündeminizde olabilir. Çalışma hayatınızda üzerinizde baskı unsuru yaratan mevzulara karşı dikkatli olmalı, manipülasyon oluşturacak sözlere ve huylara karşı hızlı davranışlarda bulunmamalısınız. Bu günlerde düşünmeden konuşmak yerine daha farklı yollar izlemeniz ve birazcık her şeyin dışında kalmanız daha iyi olacaktır. Yolunda gitmeyen bazı projeleriniz için aceleci bir tavır sergilemekte haklıyken bazı noktalarda haksız da bulunabilirsiniz, bu durumda üzülmeden hareket etmeli ve olayı daha analitik boyutta düşünmelisiniz.

Ailenizden ve ortaklı gelirlerden beklediğiniz finansal destekleri dilediğiniz yönde kullanabilecek, lüzumlu yatırımları sağlıklı bir halde yapabileceksiniz. Bu aralar psikolojik gerginliklerden ve streslerden biraz uzak durmanızda yarar vardır. Hafta ortasından itibaren yeniden eski neşenizi ve canlılığınızı kazanıyor olacaksınız.

Önceki sosyal çevrenizden veya yeni tanışacağınız kişilerden ummadığınız bir öneri alabilirsiniz.İletişim açısından aktif bir dönemdesiniz ve Perşembe Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle birlikte dikkatleri daha fazla üzerinize çekebilir, rekabetçi ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. 5 Nisan’da burcunuzda bir yeni ay gerçekleşirken yaşamınızda yeni başlangıçlara hazırsınız.

Yorum Yap

Yorum Yap