1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – İkizler ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – İkizler ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – İkizler ( 8-14 Nisan )

İkizler Burcu ( 22 Mayıs – 21 Haziran )

Haftanın ilk günü karmaşık ve dağınık birtakım şartlarda başlasa da bu belirsizliğin ardından ay burcunuza aşama kaydediyor ve özgüveninizi geri kazanmanıza ve parlatmanıza yardımcı oluyor. Salı günü dikkatsizlik ya da sakarlıklara karşı dikkat etmeli ve acele hareketlerden kaçınmalısınız. Bu haftayı, sizler için geçmişin ağır yüklerinden  ve zihninizin derinliklerinde bulunan endişelerden arınma haftası olarak da görebilirsiniz. Bu düşünceler altında iken kendinizi bir işe odaklamak da güçlük çekebilir ve yeni kararlar almakta cesaretsiz davranabilirsiniz.

Hafta ortasını oldukça hareketli geçirebilirsiniz. Kendinizi iyileştirme ve değişiklik yapma noktasında daha kararlı olabileceğiniz ve çevrenizden yardım almaktan çekinmeyeceksiniz. Hukuki ve finansal mevzularda bitirilmemiş işler var ise iş bitirici gücünüzü devreye sokarak bu noktada başarı sağlamanız olası olacaktır. Göz kamaştırıcı başarılarınızla üstlerinizden ve otorite olan kişilerden takdir toplayabilirsiniz. Sadece öte yandan üzerinizdeki psikolojik baskıyı atmak pek rahat olmayabilir, toplumsal alandaki duruşunuzu zedelememek için çaba göstermeniz gerekebilir. Perşembe günü süregelen jüpiter retrosu ilişkiler açısından tekrar değerlendirilmesi gereken durumları önünüze çıkarabilir. Cuma günü ise sabrınızı korumaya çaba edin.

Hafta sonu ise aşk konusunda harika etkilerin devrede olduğu bir zamana giriyorsunuz. Karşınıza ansızın çıkacak olan bu kişiye hırslı bir halde bağlanabilir ve hislerinize yenik düşerek tutkularınızın peşinden gidebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap