1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – İkizler ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – İkizler ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – İkizler ( 1-7 Nisan )

İkizler Burcu ( 22 Mayıs – 20 Haziran )

Bu hafta Mars gezegenin sizin burcunuzda hareket etmeye başlamasıyla beraber gerek ikili ilişkilerde gerekse genel hatlarıyla hayattan beklentilerinizle ilgili kendinizi agresif ve gerilmiş hissedebilirsiniz. Eşinizle olan konularda ve ortak paylaşımlarınızda beklentileriniz artık gerginlik yaratabilecek bir noktaya kadar getirebilirsiniz. Problemlerin üstünü kapatmak ileride sizin için daha büyük yıkımlar getirebilir. Bu konuda gerçekçi davranarak problemlerin köküne inmeli gerekirse bazı kararlar vermekten korkmamalısınız.

Kariyer hayatınızda ise hayallerle yaşamayı bir kenara bırakmalı ve gerçekçi planlarınızla bu hafta ışıldamanın yollarını araştırmalısınız. Üzerinizde bulunan kısıtlanmış ve zorlanmış ruh halinizi bir kenara bırakmalısınız. Hafta ortasından itibaren yakın çevreyle olan  ilişkileriniz, seyahatleriniz ve sosyal medya durumlarınız hız kazanacak, kendinizi bu konularda güçlü bir şekilde ortaya koyabileceksiniz.

Haftanın ilk gününde bulunduğunuz ortamın haricinde, özgür olmak isteyebilirsiniz. Peşinden hedef ve planlarınıza odaklı bir gündem sizi bekliyor. Bu hafta sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 5 nisan’daki yeni ay sizi yepyeni bir toplumsal ortama, çevreye dahil edebilir, yeni dostlar edinebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap