1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Boğa ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Boğa ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Boğa ( 8-14 Nisan )

Boğa Burcu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )

Haftaya ay’ın burcunuzda olmasının getirdiği özgüven ve cesaretle başlıyorsunuz. Kendinize yeni bir rota bulma ve yeni yaşam felsefeleri oluşturma doğrultusunda kararlı hissedebilir ve yaşamınıza renk katacak her türlü yeniliğe aleni olabilirsiniz. Peşinden özellikle iş ve para mevzularında hareketli ve şanslı bir gündeminiz var. Becerilerinizi kullanarak çıkardığınız güzel işlerin sonucunu görebilirsiniz.

Bununla beraber romantik konularda da yaşadığınız bazı hayal kırıklıklarını artık geride bırakıp ve hatalarınızdan ders alıp ilerlemeyi ve insanları affetmeyi artık daha kabul eder bir hale gelebilirsiniz. özel yaşamda ise partnerinizle hep aynı mevzularda düşünce ayrılığı yaşamanız artık bunu kabullenme noktasına gelebilir. Sadece yakın çevrenizle ilişkilerinizde bazı engelleri aşmak için de zorlamanız gerekebilir. Perşembe günü başlayan jüpiter retrosu eşinizin veya ortağınızın işlerinde bir durgunluk yahut yavaşlama dönemine işaret edebilir, ortak alacağınız bazı maddi kararlarda daha ağır hareket edebilirsiniz.

Cuma günü ise sosyal ilişkilerinizde biraz daha alttan alan bir tasarruf arasında olmaya çaba etmelisiniz.Sosyal konulardan çok kendinize odaklanabilir ve insanlarla aranızdaki ilişkileri devamlı sorgulayabilirsiniz. Bulunduğunuz yaşam hoşunuza gitmiyor ise beğendiniz yönde değiştirmeyi istek edip bu konuda tüm fedakarlıkları üzerinize almaya hazır olmalısınız.

Yorum Yap

Yorum Yap