1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Boğa ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Boğa ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Boğa ( 1-7 Nisan )

Boğa Burcu ( 21 Nisan – 20 Mayıs )

Haftanın ilk günlerinde kendinizi anlatma tarzınız ve iletişimleriniz çok önemli olabilir. Aynı zamanda hafta başı, size vazife ve sorumluluklar  ağırlığını hissettirirken akşama doğru sizi sosyal bir gündem beklemektedir. Perşembe gününe kadar bu sosyal ortam  durumu devam edebilir. Kariyerinizde size muhalefet olan bazı problemleri ortadan kaldıracak enerjiniz olmasa dahi iletişimdeki kıvrak zekânız ve sağlam duruşunuzla fazlaca probleminin üstesinden gelebileceksiniz.

Siz daha çok kendinizi işinizle gösteren ve o yönde takdir edilen kişilersiniz. Ama zaman zaman sizi çekemeyen ve sizin başarılı olmanızı hazmedemeyen kişiler, sizi saf dışı bırakmak ve yaptığınız işleri engellemek isteyebilirler. Siz ise yılmadan kararlı bir şekilde işinizde ilerlemeniz ve sizi alt etmek isteyenlere başarılarınızla ders vermeniz olacaktır. Özel yaşamınızda ise bazı kararları almadan önce etraflıca, enine boyuna düşünmeniz ve kendinizi olumsuz etkilerden arındırarak karar vermeniz gereklidir. Bu objektif olabilmeniz açısından gereklidir.

Maddi mevzularda dengeleri bulmalısınız. Hafta süresince iş ve para konuları, masraflar sizi en zorlayan mevzular olurken, 5 nisan’daki yeni ay sizin elinizde olmayan bazı gelişmelere işaret edebilir. Sizin için yeni uyanışlara işaret eden yeni ay, yeni başlangıçların farkındalığını yaratabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap