1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Başak ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Başak ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Başak ( 8-14 Nisan )

Başak Burcu ( 24 Ağustos – 22 Eylül )

Bu haftanın öncelikle manevi anlamda bir refah, arınma ve geçmişin bitkinlik veren travmalarından uzaklaşma zamanı olarak da görebilirsiniz. Hafta başına bu etkilerle başlıyor ve uzun süredir içinizde biriken bazı duyguları dışarı çıkarmaya çalışıyorsunuz. Haftanın ilk günlerinde uzaklar, yurt dışı, yabancılar ve seyahatlerle ilgili mevzular damgasını vurabilir. Ardından özellikle iş, kariyer, görev ve sorumluluklar açısından oldukça hareketli geçireceğiniz bir gündeminiz var. Çaba ve gayretleriniz görünür ve göz önünde olacak. Kariyer ve iş hayatında ise hafta ortasında harika fırsatlarla karşılaşabilir ve şu an ki yaptığınız işle beraber yeni bir işe imza atabilirsiniz. Fazla karamsar düşünmeden ve çekimser davranmadan ilerlediğiniz takdirde çok iyi şartlar taşıyan ikinci bir işin de sahibi olabilirsiniz.

Çarşamba günü özellikle birebir ilişkiler, evlilik, ortaklık mevzularında şanslı olabilirsiniz. Ancak konu şahsi heves, dilek ve tutkularınız olduğunda belli bir disiplin ve sınırlar içinde hareket etmeniz gerekebilir. Perşembe süregelen ve 12 ağustos’a kadar sürecek olan jüpiter retrosunda aileyle ilgili konular kendilerini yine eden şekilde gündeminize gelebilir. Aynı mevzularla yeni uğraşmak niteliğinde olabilirsiniz. Cuma günü ilişkilerde bildirişimden kaynaklanabilecek sorunlar sabırlı davranmanızı icap ediyor.

Önce kendinizi tanımak ve gerçekten ne yapabileceğiniz ayrımında olmak için fazlasıyla çaba harcayacağınız gözüküyor. Yepyeni kararlar alarak sizi üzen bütün durumlardan sıyrılmak ve yeni bir aşka yelken açmak isteyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap