1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Balık ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Balık ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Balık ( 8-14 Nisan )

Balık Burcu ( 19 Şubat – 20 Mart )

Haftanın ilk gününde epeyce yazışma içinde olabilirsiniz. Kendinizi yakın çevreniz arasında bir çok konuşmanın, görüşmenin, ziyaretin, kısa yolculuğun içinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu haftaya dostluklarla ilgili konularda önemli bir duyum alarak başlayabilir ve duyduklarınız karşısında derin endişelere kapılabilirsiniz. Ancak her şeyin sebep ve sonuç ilişkisine nazaran ilerlediğini düşünürsek bu durumda bilgiyi doğru kaynaktan almak için de biraz mücadeleci davranmanız gerekebilir. Arkasından hafta ortasında eve ve aileye dair konular önem kazanıyor. Çarşamba günü bütün dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz, cazibenizle göz kamaştıracağınız bir gün olabilir. Sadece aynı gün satürn ve güneş’in zorlayıcı açısı özellikle toplumsal çevrenizin, arkadaşlık, dostluk ilişkilerinizin yarattığı sorumluluklara dair bazı engellere ve kısıtlamalara işaret ediyor.

Geleceğe dair bazı umutlarınız örselense de bunun sizi daha güçlü kılacağını unutmayın. Perşembe süregelen ve 12 ağustos’a kadar sürecek olan jüpiter retrosu hedef ve planlarınızı tekrar gözden geçirme zamanı olabilir. Kariyerinizde üstlerinizden, otorite ve yönetici konumundaki kişilerden göreceğiniz destek biraz azalabilir. Cuma günü ise iletişimlerde tek taraflı olmamaya çaba göstermeli, karşınızdaki kişiyi de dinlediğinizden güvenli olacağını bilmelisiniz.

Yoğun geçen iş hayatınız yüzünden bazı stresler yaşıyor olabilirsiniz. Kendinize yeni aktiviteler edinmek hem ruh bununla birlikte fiziksel sağlığınıza iyi gelecek yeni programlar arasında olmak size son aşama keyif verecektir. Maddi mevzularda ise son zamanlarda yaşadığınız tasarruf planlarını yine devreye sokmanız gerekebilir. Yakın bir arkadaşınızın sizi yanlış anlaması üzerine kendinizi öfkeli hissedebilirsiniz. Hafta sonu ise aileniz ile bazı mevzuları konuşmak isteyebilir ve bazı mevzuları onlarla konuşmak isteyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap