1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Balık ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Balık ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Balık ( 1-7 Nisan )

Balık Burcu ( 19 Şubat – 20 Mart )

Haftaya toplumsal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizle alakalı önemli gelişmeler yaşayarak başlayabilirsiniz. Dostlarınızın sizleri anlamadığını planladığınız bazı mevzularda artık objektif olarak olaylara bakmayı öğrenecek ve neyin ne olduğunu daha iyi anlayabileceksiniz.

Bu hafta kendinizi ve yaşamınızı sorgulayabilir, hayata dair amaçlarınızı ve ideallerinizi gerçekleştirmek adına yeni düşünce kalıplarını benimsemek isteyebilirsiniz. Bu noktada yaşama birazcık ara vererek gezi planları yapmanız ve yolculuk sırasında uzun uzun düşünmeniz, doğru kararlar almanız için gayet iyi olacaktır. Finansal anlamdaki eksikliklerinizi dönüştürmek için bazı mücadeleler vermek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru alacağınız güzel haberler geleceğinize yönelik sizleri cesaretlendirebilir.

Haftanın ilk gününde yaşam biraz dağınık ve kompleks gibi görünse de akşam saatlerinde ay burcunuza aşama kaydediyor ve cesaretinizle, ışığınızla, parlaklığınızla dikkat çekeceğiniz birkaç gün sizi bekliyor. Sadece Mars bu dönemde eve ve aileye dair mevzularda sizi epeyce yoruyor, dolayısıyla kendinizi ortaya geçirmek için daha enerjik ve güçlü olmanız gerekiyor. 5 nisan’daki yeni ay maddi ve parasal konularda, iş ve kazançlarınızla ilgili yeni bir devrin başlangıcı olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap