1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Aslan ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Aslan ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Aslan ( 8-14 Nisan )

Aslan Burcu ( 23 Temmuz – 23 Ağustos )

Haftanın ilk gününde göz önünde olan kişi siz olabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirirken duygularınızı göstermekten de çekinmeyebilirsiniz. Peşinden epeyce toplumsal birkaç güne ilerliyorsunuz. Hafta ortası ise şansın bütünüyle yanınızda olduğu mükemmel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi gelebilir, eğitimle ilgilenenler için başarı elde edecekleri bir vaziyet söz mevzusu olabilir.

Çarşamba günü eşinizin yada ortağınızın imkanlarından mutlu olacağınız, belki çeşitli hediyelerle gözlerinizin kamaşacağı bir gün olabilir. Öte yandan gündelik hayatınızda, çalışma ortamınızın bazı zorluklarını bertaraf etmekle uğraşabilirsiniz. Perşembe süregelen ve 12 ağustos’a kadar sürecek olan jüpiter retrosu şahsi uğraş ve zevklerinizi yeniden ele almak için bir fırsat olabilir. Aşk adına da yapacağınız bazı değerlendirmeler olabilir. Hafta sonunda ay burcunuzda olacak, üzerinizdeki bu ışıltının tadını çıkarmaya bakmalısınız.

İkili ilişkiler mevzusunda dikkatlice adım atmanızı ve söyledikleriniz konusunda temkinli davranmanızı önerebiliriz. Özellikle konuşmalarınızda bazı yanlış anlaşılmalar oluşabilir ve bu durumda kendinizi savunmanız gerekebilir. Özel yaşamda ise durum bunun tam tersi olacak şeklinde gözüküyor. Hayatınızı olumlu yönde değiştirecek yeni bir karar alıp uygulama esnasında kendinizi çok cesaretli hissedebilirsiniz. İlişkiler mevzusunda da istediğiniz bir durumun nihayet gerçekleşmesi ve ticaret alanında da yeni fırsatlar elde etmeniz mümkün olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap