1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Aslan ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Aslan ( 1-7 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Aslan ( 1-7 Nisan )

Aslan Burcu ( 23 Temmuz – 23 Ağustos )

Haftaya çalışma ortamınıza ve iş ilişkilerinizle alakalı mevzulara gündelik rutinlerinizi değerlendirirken başlıyor olabilirsiniz. Bu aralar canınızı sıkan, size monoton gelen her şeyden ve herkesten kaçmak isteyebilir, uzak bir köşeye oturup bütün yaşananları geri plandan kovuşturmak isteyebilirsiniz. Ev ve aile hayatınızla ilgili ilgilenmeniz gereken rutin mevzular sizleri baskılıyor, içinizi daraltıyor olabilir. Ansızın ortaya çıkacak olan program değişiklikleri ile üzerinize fazladan bir iş yükü binmiş hissedebilirsiniz.

Hafta ortasından itibaren birebir ilişkilerde daha etken bir rol üstlenmeniz gerekebilir. Partneriniz ve ortağınızın talepleri doğrultusunda bazı mevzuları yeniden gözden geçirebilir, yolunda gitmeyen şeylere başka çareler arayabilirsiniz. Karşınızdaki ferdin iyi veya kötü yönlerini analiz etmeli, birdenbire önyargılı davranmamalısınız. Davranışın altında yatan güçlü nedenleri bulmaya çalışmanız daha aydınlatıcı olacaktır. İş yaşamınızda da kazançlı ve başarılı çıkacağınız etkiler bulunmaktadır.

Bu hafta ortaları sizi ortak maddi ve parasal konular, mücadele gerektiren işler epeyce meşgul edebilir. Bu zamanda sosyal açıdan da oldukça aktifsiniz, bu yoğunluğu iyi yönetmeye çalışmalısınız. Perşembe’den itibaren seyahatler gündeme gelebilir, kendinizi bir anda bulunmuş olduğunuz ortamın haricinde ve uzaklarda bulabilirsiniz. Yeni ay yeni macera ve keşiflerin kapısını açabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap