1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Haftalık Burç Yorumları – Akrep ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Akrep ( 8-14 Nisan )

Haftalık Burç Yorumları – Akrep ( 8-14 Nisan )

Akrep Burcu ( 24 Ekim – 22 Kasım )

Haftanın ilk gününde ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ve birebir ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz, karşınızdaki kişinin öncelikleri sizin öncelikleriniz haline gelebilir. Ardından özellikle ortak iş, para, yatırım, vergi, miras gibi işlerde harekete geçebileceğiniz aksiyon dolu bir gündem sizi bekliyor. Kendinizi özellikle zihinsel yönden fazla tüketmemeye çaba etmelisiniz.

Çarşamba günü aşktan yana oldukça şanslısınız, büyüleyici, masalsı bir aşk veya sevgiyle yüz yüze olabilirsiniz. Öte yandan iletişim ve haberleşmeyi yönetmek için organizasyon becerilerinizi konuşturmanız gerekebilir. Perşembe başlamış olan ve 12 ağustos’a kadar sürecek olan jüpiter retrosu maddi mevzularda ve özellikle masraflarda daha dikkatli ve davranışlarında ölçülü davranmanız gereken bir döneme işaret ediyor. Cuma günü ise sosyalleşmek ile kendinize ve ilgi alanlarınıza odaklanmak arasında kalabilirsiniz. Hafta sonu ise kendinizi sadece bırakmaktan daha çok toplumsal çevrenize birlikte olmak ve birlikte aktivitelere katılmak isteyeceğiniz sevinçli bir vakit dilimi geçirebilirsiniz.

Bu hafta devlet ile ilgili işlemlerinizde yada hukuksal bazı girişimlerinizde dikkatli olmanız ve bu konuyla ilgili prosedürleri titizlikle incelemeniz gerekmektedir. Bilginiz olmayan mevzularda ise yardım almaktan ve başkalarına danışmaktan asla çekinmeyin. Öğrenim ve yurtdışı işleri ile ilgilenenler için bu hafta kalıcı bir başarı elde edilebilir. Ancak bu başarıyı yakalamak hepimiz için rahat olmayabilir. Önüne çıkan fırsatları bulan ve zamanında değerlendirebilenler için bir şans kapısı yaklaşıyor diyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap