İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri


Yengeç Burcu Özellikleri

Günü : Pazartesi

Rengi : Mavi

Taşı : İnci

Niteliği : Öncü

Elementi : Su

Gezegeni : Ay

Tarzı : Bol ve rahat giysiler, yuvarlak kesimler, yumuşak kumaşlar, göğüs dekolteli giysiler

Anlaştığı Burçlar : Balık, Oğlak, Akrep

Anlaşamadığı Burçlar : Kova, Yay, İkizler

Bedende Temsil Ettiği Bölge : Göğüs ve mide

Olumlu Yönleri : Aileye düşkün, korumacı, derin ve içten, şefkatli, hassas, duyarlı, fedakar, sezgisel, cefakar

Olumsuz Yönleri : Kaygılı, kolay anlaşılamayan, ağır, endişeli, sessiz, şüpheci

Yengeç Burcu Özellikleri : Duyarlı, hassas, yemeğe ilgili, sofraya meraklı, evine, ailesine, annesine, yurduna düşkün, müzik yeteneğine sahip, tarihsel konularla ilgili

Yengeç Burcu Kadını : İyi eş ve anne olurlar. Kadınsal konularla araları çok iyidir. Çekici ve güzel kadınlardır. Yemek pişirmeyi ve yemeyi severler. Evlerinde olmaktan mutlu olurlar. Mutfakla ilgilenirler.

Yengeç Burcu Erkeği : Evlerine bağlıdırlar. Yemek yapmayı ve mutfakta zaman geçirmeyi severler. Annesine ve eşine düşkün olurlar. Merhametli, anlayışlı ve şefkatlidirler.

Aşık Olan Yengeç Burcu : Fazlasıyla takıntılıdırlar. Sorunları büyütebilir, sulu gözlü olabilirler. Annesine ve ailesine düşkündürler. Onlarla beraberseniz sırtınız yere gelmez. Herkese ve her şeye karşı sizi korurlar. Sevgi ve şefkatle sizi sararlar. Eğer sevgiliniz yada eşiniz bu burca sahipse sabırlı olunuz. Onları anlaması pek kolay olmamakla beraber, kendileri de pek konuşmak ve anlatmak istemezler. Gereksiz yere endişe ve korkuya kapılabilirler ve bu konuda sizi sıkabilirler.

Anne Olan Yengeç Burcu : Fazla sahiplenici olurlar. Duyarlı, ilgili, şefkatli ve korumacı olan annelerdir. Güzel yemek yapıp, sağlıklı beslenmek isterler. Çocuklarına ilgili ve korumacı olurlar. Bu durum çocuklar için fazla bunaltıcı olabilir.

Baba Olan Yengeç Burcu : Ailesi ve çocukları onlar için her şeyden öndedir. Yeri geldiğinde annenin yerini alırlar, anne kadar korumacı ve şefkatli olabilirler. Duyarlı, duygusal, sezgileri oldukça güçlü olan babalardır.

Çocuk Olan Yengeç Burcu : Annesine ve ailesine oldukça düşkündürler. Evlerinin huzursuzluğu, bulundukları ortamdaki huzursuzluk onları mutsuz eder. Her şeyin yolunda gitmesi için kaygı duyarlar. Sakin ve mutlu bir yuva isterler.

Yorum Yap

    Yorum Yap