İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri


Yay Burcu Özellikleri

Günü : Perşembe

Rengi : Eflatun

Taşı : Topaz

Niteliği : Değişken

Elementi : Ateş

Gezegeni : Jüpiter

Tarzı :  Bol ve rahat giysiler, çiçekten taçlar, salaş giysiler, çiçekli giysiler, dağınık ve uçuşan saçlar

Anlaştığı Burçlar : İkizler, Aslan, Koç

Anlaşamadığı Burçlar : Yengeç. Oğlak

Bedende Temsil Ettiği Bölge : Kalça, sinirler, baldır

Olumlu Yönleri : İyimser. canlı, inançlı, iyiliksever, hareketli, bilge, neşeli

Olumsuz Yönleri : Özgürlüğü düşkün, patavatsız, sınır tanımayan, aşırı para harcamaya düşkün, yemeye düşkün

Yay Burcu Özellikleri : Hareketli, bağımsız, özgür, dinamik, maceracı, keşifi seven, sportif

Yay Burcu Kadını : Gezmeyi, tozmayı, eğlenmeyi sever. Onunlayken sıkılmazsınız. Bağımsız bir ruha sahiptir. Yeni yerler görmekten, yeni insanlarla tanışmaktan mutlu olurlar. Onların hızına ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu Erkeği : Özgürlüğüne düşkündür. Onlarla ciddi bir ilişki yürütebilirsiniz. Evliliğinizde onları sıkmanızdan hoşlanmazlar. Onlarla çok rahat eğlenip, gezebilirsiniz. Ev erkeği olmakta, tam anlamıyla bağlanmakta zorlanırlar.

Aşık Olan Yay Burcu : İyilikseverliği, özgürlüğü, cömert ve paylaşımcı oluşu insanlar tarafından beğenilir. Seyahat etmekten ve maceradan hoşlanırlar. Bağımsız ruhludur. Kendilerine karışılmasından hoşlanmazlar. Size yeni bakış açıları katabilirler. Onlarla beraberken asla sıkılmazsınız. Kendi felsefeleri ve düşüncüleri vardır. Arkadaş çevresi fazladır. Yeni olan şeyleri yapmaktan hoşlanırlar. Onlara karşı ilgi çekici şeylerle gelmelisiniz. Dipdibe olan ilişkilerden, fazla duygusallıktan, sorumlu, sınırlı birliktelikten hoşlanmazlar.

Anne Olan Yay Burcu : Çok eğlenceli bir annedir. Onları seyahate götürmekten, yeni dil ve kültürleri tanımasından hoşlanırlar.  Çocuklarının zekasını ve ufkunu açarlar. Bağımsız ve özgür oldukları için uzak bir anne olabilirler fakat kendilerine özgü fikirleri ve planları vardır.

Baba Olan Yay Burcu : Her zaman bir işi, uğraşı ve ya seyahati vardır. Pek ele avuca gelen bir baba değildir. Fikirlerini paylaşmaktan çekinmezler. Çevreleri geniştir. Aslında çocukları içlerinde tek olabilirler fakat her zaman bi meşguliyetleri, mesleği, kendini adadığı bir inancı olacaktır.

Çocuk Olan Yay Burcu : Yeni şeyler ve yeni kişiler tanıma arzuları vardır. Onlarla pek baş başa kalamazsınız. Hayatınıza neşe, hareket ve canlılık katarlar. İyimser ve pozitif yanları fazladır. Fazla sosyal çocuklardır. İnsan olan her ortama, o partiden bu partiye gidebilirler.

Yorum Yap

    Yorum Yap