İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri


Terazi Burcu Özellikleri

Günü : Cuma

Rengi : Mavi ve Pembe

Taşı : Safir

Niteliği : Öncü

Elementi : Hava

Gezegeni : Venüs

Tarzı : Kibar, zarif, pastel tonlar, nadide kumaşlar, hafif giysiler, uçuşan etekler ve elbiseler, aksesuarlar, marka ve tasarım giysiler, hoş kıyafetler

Anlaştığı Burçlar : Koç, Kova, İkizler

Anlaşamadığı Burçlar : Balık, Oğlak

Bedende Temsil Ettiği Bölge : Böbrek

Olumlu Yönleri : Dengeli, uyumlu, akıllı, zarif, mantıklı, kibar, adil, nazik, hoş, efendi, sanatçı ruhlu

Olumsuz Yönleri : Üşengeç, uykucu, zevklerine ve keyfine düşkün, kararsız

Terazi Burcu Özellikleri : Dengeli, uyumlu, adil, eşitlikçi, sakin, kibar, akıllı, sabırlı

Terazi Burcu Kadını : Akıllı ve sabırlıdır. Güzellikleri ve zarafetiyle dikkat çekerler. Dengeli, uyumlu bir ilişki beklerler. Kibar ve tutumlu yapıları herkes tarafından takdir toplar. Mükemmelliyetçi yönleri vardır fakat bu durumu gizli tutarlar.

Terazi Burcu Erkeği : Huzur onlar için önem arz eder. İlişkilerinde denge ve eşitlik ister. Sanata düşkündür. Sakin ve uyumu bir yapısı vardır. Aynı zamanda kendileri dominantdır. Kendilerini mutlu eden konularda para harcamayı severler.

Aşık Olan Terazi Burcu : Yalnız olmayı severler. Onlar için denge ve uyum önemlidir. Doğru ve uygun adım atmak ister, karşısında olan insanı sürekli tartarlar. Özgürlüklerine düşkündür. Yönlendirici, akılcı, baskın bir karakterleri vardır. Hayatlarında sürekli bir kişi vardır. Sevgi ve aşk onlar için önemlidir. Orta yolu bulmak isterler, iş birliği yaparlar. Planlı ve stratejik hareket edebilirler. Haksızlık ve eşitsizlikten hoşlanmazlar. Sanatçı ruhunu besleyen kişilerden daha çok hoşlanırlar. Terazi burcu insan kim haklıysa onu tutar, taraf tutmaz.

Anne Olan Terazi Burcu : Çocuklarına karşı eşit ve adil davranırlar. Çocuklarının sanatsal faaliyetlere yönlendirirler. Çocuklarına karşı ceza uygulayan anneler değildir, onlarla dengeli ve uyumlu ilişki kurmak önemlidir. Sorunları akılcı ve barışçıl tavırlarıyla çözmek isterler.

Baba Olan Terazi Burcu : Duygusal değil mantıksal yönleri ağırdır. İkna güçlerini sonuna kadar kullanırlar. Herkesin gözdesi olan babalardır. İlişkileri yönetmekte çok iyidir, çocuklarıyla olan ilişkilerini de yönetmekte zorlanmazlar.

Çocuk Olan Terazi Burcu : Sosyal çocuklardır. Yaşları kaç olursa olsun karşı cins her zaman dikkatlerini çeker. Estetik yönleri fazladır. Sanata düşkündürler. Bakımlı ve güzel olmak isterler.

Yorum Yap

    Yorum Yap