İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Kova Burç Özellikleri

Kova Burç Özellikleri


Kova Burcu Özellikleri

Günü : Cumartesi

Rengi : Mavi ve Yeşil

Taşı : Akuamarin

Niteliği : Sabit

Elementi : Hava

Gezegeni : Satürn

Tarzı : Çılgın ve sıradışı kıyafetler, orjinal ve yenilikçi tasarımlar, çağının ötesinde giyim tarzı, teknoloji ile ilgili aksesuarlar

Anlaştığı Burçlar : Aslan, İkizler, Terazi

Anlaşamadığı Burçlar : Boğa, Koç, Yengeç

Bedende Temsil Ettiği Bölge : Kan dolaşımı, Ayak bileği

Olumlu Yönleri : Özgürlükçü, modern, akıllı, tarafsız, sosyal, insancıl, zeki, öğretici, yenilikçi, farklı, sıradışı,

Olumsuz Yönleri : Huzursuz, duygusuz görünen, asi ruhlu, sert çıkışları olan, iğneleyici, başkaldıran

Kova Burcu Özellikleri : Sosyal, arkadaş canlısı, yenilikçi, sıradışı, marjinal

Kova Burcu Kadını : Ona ayak uydurmak pek kolay değildir, kendisi bulunduğu ortama uyumunu ayarlar. Farklı, sıradışı ve zekidir. Teknolojik cihazlardan kolay vazgeçmezler. Çok sosyal ve arkadaş canlısı olmaları sebebi ile eş bulmaları kolay değildir.

Kova Burcu Erkeği : Evci olan erkeklerden değillerdir. Dışarı hayatını daha çok severler. Sıradışı ve farklı erkeklerdir. Arkadaşları, ailelerinden daha öndedir. Bakış açıları ile topluma katkı sağlarlar. Zekaları ve akılları ile yol göstericidirler.

Aşık Olan Kova Burcu : Bir kova burcu partneriniz varsa onu arkadaşlarıyla ve çevresiyle paylaşmaya hazır olmalısınız. Kendisiyle aynı düşünce ve görüşleri olan dostları ve çevresi vardır. Kova burcu çok tarafsızdır. Onun nesi olursanız olun haksız iseniz sizi savunmaz. Çok insancıldırlar. Duygularını çok belli etmese de sizi her zaman korur ve kollarlar. Elleri her zaman üzerinizdedir.  Günün sonunda ondan yanlış bir şey görmezsiniz. Kendisini ve yanındaki kişiyi ileriye taşımak ister. Aydın bir kişidir, etrafını da aydınlatır. Özgürlüğüne düşkündür. Onları kısıtladığınız da yada onlara karıştığınızda kırıcı olabilirler. Görüşlerine karşı geliyorsanız bunları kanıtlamanız gerekir.

Anne Olan Kova Burcu : Duygularını pek göstermezler. Çocukların iyi bir eğitim alması ve iyi yetişmesi onlar için çok önemlidir. Ailesine, vatanına, milletine yararlı, kendi ayakları üstünde durabilen insanlar olsun isterler. Sosyal bir annedir. Çocuklarıyla arkadaş gibidir. Çocuklarını her zaman takip ederler, onların arkasındadırlar. Çok insancıldırlar.

Baba Olan Kova Burcu : Olgun, yaş almış ve deneyimli babalardır. Onlardan çok fazla şey öğrenebilirsiniz. Her zaman sosyal bir çevresi vardır. İnsancıl ve aydın kişilerdir. İleri ve modern görüşlü kişilerdir. Çocuklarının iyi eğitim görmesi onlar için önemlidir. Özgürlükçü bir babadır. Çok kısıtlama yapmazlar. Gerektiği zaman akılcı ve yapıcı müdahalede bulunurlar.

Çocuk Olan Kova Burcu : Zeki çocuklardır. İlginç ve sıradışıdırlar. Evlerinin dahileridir. Çılgın fikirleri vardır. Sosyal çocuklardır, arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanırlar. Bilime, buluşlara, icatlara meraklıdırlar. Bilgiye ve öğrenmeye aç çocuklardır. Oyuncakları ayırıp birleştirmeyi, yeni şeyler denemeyi severler.

Yorum Yap

    Yorum Yap