İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcu Özellikleri


Koç Burcu Özellikleri

Günü : Salı

Rengi : Kırmızı

Taşı : Elmas

Niteliği : Öncü olmaları

Elementi : Ateş

Gezegeni : Mars

Tarzı : Cesur kıyafetler, canlı renkler, kadınlarda seksi giysiler, erkeklerde ise sert ve maço tarzı giysiler

Anlaştığı Burçlar : Aslan, Yay, Terazi

Anlaşamadığı Burçlar : Oğlak, Kova, Balık

Bedende Temsil Ettiği Bölge : Baş ve Yüz

Olumlu Yönleri : Çalışkan, inatçı, mert, güçlü, kararlı, hevesli, gözüpek, hızlı, rekabetçi

Olumsuz Yönleri : Tezcanlı, bağımsız, çocuksu, sert, açıksözlü, aceleci, sabırsız

Koç Burcu Özellikleri : Hızlı, lider, dinamik, aktif, yönetici, insiyatif sahibi

Koç Burcu Kadını : Çok girişimci ve cesurdur. Harekete de geçmekten korkmaz. Sabırsız ve aceleci olmamasıyla sebebiyle hatalar yapabilir. Ne istediğini bilen bir yapısı vardır. İstediği şeye hızlı ulaşmak ister. Güçlü ve mücadeleci bir yapısı vardır. Erkeksi özelliklere sahip kadınlardır.

Koç Burcu Erkeği : Her şeyi çabuk tüketen bir yapısı vardır. Hızlıdır, çabuk sıkılır. Bir şeyi tamamladığı zaman diğer işe geçmekte zorlanmaz. Sakin ve sabırlı bir eş ararlar. Yönetme arzuları vardır.

Aşık Olan Koç Burcu : Göründükleri gibidirler. İnsanı yanıltmazlar. İlişkilerinde öncelikleri samimiyet ve dürüstlüktür. Yalandan asla hoşlanmazlar. Gördükleri şeyleri anında karşısındakine söylerler. Kırıcı olup olmayacaklarını düşünmezler. Meydan okumayı ve rekabeti severler. İlişkilerinde hızlı sonuç almayı severler. Olmayacağını anladığında kararını hemen verir ve yeni yollara yelken açarlar.

Anne Olan Koç Burcu : Eğlenceli, enerjik. canlı ve oyuncu bir annedir. Duygularını pek gösteremezler. Çocuklarıyla kalite zaman geçirmekten hoşlanırlar.

Baba Olan Koç Burcu : Kız çocuklarının gözdesidir. Erkek çocuklarıyla futbol yada konsol oyunu oynarlar. İşlerine fazla önem verebilirler. Eğlenceli, şen, şakraktır. Düşündüğünü olduğu gibi söylemesi ve açık sözlü olması bazen çocuklarını üzebilir.

Çocuk Olan Koç Burcu : Anne, babalarını peşlerinden koşturup onları yorabilirler. Zekidirler. Fiziksel aktivitelerden hoşlanırlar. Kendinlerinde şeytan tüyü vardır. Korkusuz, sabırsız, temkinli ve acelecidirler.

 

Yorum Yap

    Yorum Yap