İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri


İkizler Burcu Özellikleri

Günü : Çarşamba

Rengi : Turuncu ve Sarı

Taşı : Ağat

Niteliği : Değişken

Elementi : Hava

Gezegeni : Merkür

Tarzı : Yeniliklere ve trendlere meraklıdır. Her tarza uygun kıyafet dolabında bulunur.

Anlaştığı Burçlar : Terazi, Kova, Yay

Anlaşamadığı Burçlar :  Oğlak, Yengeç, Boğa

Bedende Temsil Ettiği Bölge : Omuz, kol ve el

Olumlu Yönleri : Zeki, akıllı, yetenekli, kıpır kıpır, meraklı, konuşmayı seven, istekli, iletişim yönü güçlü

Olumsuz Yönleri : Huzursuz, dengesiz, dağınık, yüzeysel, sıkılgan, güven telkin etmeyen

İkizler Burcu Özellikleri : Meraklı, konuşkan, uyumlu, esnek, arkadaş canlısı, çevik

İkizler Burcu Kadını : Özgürlüğüne düşkündür. Dost canlısıdır. Tatlı dilli ve konuşkandır. Bulunduğu ortamdan çabuk sıkılırlar. Değişime çok fazla ihtiyaçları vardır. Akıllı ve zekidirler. Ne istediklerini bilirler. Pratiktir kişilerdir.

İkizler Burcu Erkeği : Gezmeyi ve seyahat etmeyi severler. Hareketli ve değişken hayatı severler.Sevimli ve cana yakındırlar. Aşktan çabuk sıkılabilirler. Beğendiği kişiyi konuşmalarıyla, sözleriyle, bilgi ve deneyimleriyle etkilemeyi başarırlar. Sadakat konusunda çok beklenti içinde olmamak gerekir. Pratik kişilerdir.

Aşık Olan İkizler Burcu : Zeki ve akıllı kişilerdir. Doğru kişi bulduklarından hemen harekete geçerler. Çabuk sıkılır, kolay vazgeçer ve bırakırlar. Uzun ve ciddi ilişkiler pek onlara göre değildir. Duygusallıktan hoşlanmazlar. Esnekliği ve değişkenliği severler. Bilmek, öğrenmek, merakını gidermek, gezmek onlar için önemlidir. Hayatındaki kişi onları ruhen beslediği zaman sıkıntı yoktur ancak sıkılırlarsa ilişkiye geri dönmek onlar için kolay değildir.

Anne Olan İkizler Burcu :Her konuda bilgili,ilgili ve meraklıdırlar. Çocuklarına bir sürü şey öğretirler. Onlarla arkadaş gibidirler. Çocuklarına kendi yaşıtı bir insan gibi davranabilirler. Onlarla her şeyi konuşup, dedikodu yapabilirler.

Baba Olan İkizler Burcu : Kendisi de konsantre olamadığı için çocuklarına ders çalıştırmakta zorlanabilirler. Ele avuca sığdırması ve anlaması zordur. Bir konuda çocuklarına yardımcı olacakları zaman, o konuyu çocuklarına anlayana kadar ya vazgeçmişlerdir yada kendileri için daha ilgi çekici bir şey bulmuşlardır.

Çocuk Olan İkizler Burcu : Her şeye meraklıdırlar. Kapı dinleyebilirler. Akıllı, kıpır kıpır, konuşkan ve problem çözücü kişilerdir. Onlar için odaklanmak ve güçlerini toplamak zordur. Çünkü onlar için çok fazla ilgi çekici unsur olabilir.

Yorum Yap

    Yorum Yap