İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri


Boğa Burcu Özellikleri

Günü : Cuma

Rengi : Yeşil, bej, toprak tonları, taba, kahve

Taşı : Zümrüt

Niteliği : Sabit

Elementi : Toprak

Gezegeni : Venüs

Tarzı : Zengin, şık, yumuşak, rahat giysiler, zarif, oturaklı, kibar

Anlaştığı Burçlar : Başak, Akrep, Terazi

Anlaşamadığı Burçlar : Aslan, Kova, Yay

Bedende Temsil Ettiği Bölge : Boyun ve Boğaz

Olumlu Yönleri : Sahiplenici, tutkulu, sadık, gurme, güvenilir, zevkli, yaratıcı, uyumlu, estetik ve sanat yönü güçlü, sağlıklı, lüks ve konfora düşkün

Olumsuz Yönleri : İnatçı, tutucu, ağır, bağımlı, sabit fikirli, keyifçi, yavaş, sert öfkelenen

Boğa Burcu Özellikleri : Harekete geçmekte zorlanan, yemeğe düşkün, rahatına ve konforuna düşkün, güvenilir, gurme

Boğa Burcu Kadını : Güven onlar için çok önemlidir.  Aldıkları güven karşısında sonsuz sadakat verirler. Giyinmekten, süslenmekten, bakımlı görünmekten hoşlanırlar. Alımlı ve güzel kadınlardır. Para harcamayı ve alışverişi severler ancak paralarının kıymetini de bilirler.

Boğa Burcu Erkeği : Güven ve sadakat önemlidir. Güvenlerini kazandıysanız kolay kolay sizden vazgeçmezler. Lüks, para onlar için önemlidir. Bakımlı, makyajlı, süslü kadınlardan hoşlanırlar.

Aşık Olan Boğa Burcu : Boğa burcu ilişkilerinde güven ararlar. Güvendikleri kişiyi bulduklarında da onları bırakmak istemezler. Sabırsız ve hareketli biriyseniz, Boğa burcu birisi sizi zorlayabilir. Çünkü kendileri ağır ve yavaştırlar. Karşı tarafın harekete geçmesini beklerler. Aradığınız huzur ve kararlılık ise ideal eş olabilirler. Yemeğe düşkün olduklarından zengin sofralar ve keyifli ortamlarla onları mutlu edebilirsiniz.

Anne Olan Boğa Burcu : Toprakla, doğayla arası iyidir. Çocuklarını parka, ormana, denize götürmekten hoşlanırlar. Kız çocuklarını süslemeyi, erkek çocuklarını şık ve alımlı giydirmeyi severler. Çocuklarına rahat ve konforlu ortam oluşturmakta zorlanmazlar.

Baba Olan Boğa Burcu : Çocuklarına huzurlu, sıcak bir yuva sunmak için uğraşırlar. Çocuklarını maddi açıdan zor durumda bırakmazlar. Güvenilir ve sağlamcı babadırlar.

Çocuk Olan Boğa Burcu : Sevdiği, bağlandığı ortamlardan ve sevdiği oyunlardan koparmak kolay değildir. Zor harekete geçerler. Başladığı işi sonuna kadar getirirler. Fiziksel aktivitelere başlamakta zorlanırlar fakat sevince de bırakmazlar.

Yorum Yap

    Yorum Yap