İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Özellikleri


Başak Burcu Özellikleri

Günü : Çarşamba

Rengi : Sarı

Taşı : Akik

Niteliği : Değişken

Elementi : Toprak

Gezegeni : Merkür

Tarzı : Tarzı konusunda mükemmelliyetçidir. Kendi düşünceleri kadar başkalarının düşüncelerini de önemserler. Net, temiz, hatasız kesimlerden hoşlanırlar. Süs ve aksesuarları severler.

Anlaştığı Burçlar : Balık, İkizler, Boğa

Anlaşamadığı Burçlar : Aslan, Kova, Akrep

Bedende Temsil Ettiği Bölge : Bağırsaklar

Olumlu Yönleri : Kendini işine, evine, çocuklarına adayabilen, çalışkan, becerikli, titiz, zeki, hizmet ruhu yüksek, çalışkan

Olumsuz Yönleri : Mükemmelliyetçi, seçici, takıntılı, huzursuz, eleştirel

Başak Burcu Özellikleri : Çalışkan, mükemmelliyetçi, eleştirel, detaycı, hizmet odaklı, emektar, titiz,

Başak Burcu Kadını : En küçük kusur ve detayları görebilecek göze sahiptir. Bu detaylarda kaybolabilirler. Kendilerine bir şey beğendirmek zordur. Seçim yapmakta zorlanırlar. Kuruntu ve evham yapabilirler.

Başak Burcu Erkeği : Dakiktir, çalışkandır, detaylara önem verirler. Akılcı ve pratik bir zekaları vardır. Eleştirel ve titiz yönleri zorlayıcı olabilir. Hizmet odaklı olmaları sizin hayatınızı farkında olmadan da olsa kolaylaştırabilir.

Aşık Olan Başak Burcu : Aklı, mantığı ve pratik zekası her zaman öndedir. Fazla duygusallığı gereksiz bulurlar. Doğru eşi bulmak için çaba gösterirler, evlenmeli kolay değildir. Eleştirel ve mükemmelliyetçi olmaları nedeniyle son derece seçicidirler. Zekası ve becerikliliği hayatınızı kolaylaştırırlar. Sorumluluk duyguları yüksektir. Kendilerinden büyük bir aşk, tutku ve romantizm beklemek pek mümkün değildir.

Anne Olan Başak Burcu : Çocukları için en mükemmelini isterler, onlar için ellerinden geleni yaparlar. Çalışkandırlar. Beklentileri oldukça fazladır. Çocuğunu fazlasıyla eleştirir, kontrolcü olabilir. Fazla evhamlı oldukları zaman çekilmez olurlar.

Baba Olan Başak Burcu : Maceradan hoşlanmazlar. Onlar için iş ve ev vardır. Çalışkandırlar. Sorumluluklarını bilirler. Çocuklarının hayatını kolaylaştıran pratik çözümleri vardır. Doğruları yapan, mükemmel ve titiz bir baba olmak onlar için önemlidir.

Çocuk Olan Başak Burcu : Anne babayı uğraştırabilirler. Güzel, narin ve hassas bir yapıları vardır. Hasta olmaya meyillidirler. Beslenme sorunları olabilirler. Temiz ve titizdirler. Pratik zekaya sahiptirler. Mantıklı olunduğu sürece kuralları ve düzeni severler.

Yorum Yap

    Yorum Yap