İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri


Balık Burcu Özellikleri

Günü : Perşembe

Rengi : Beyaz ve lavanta

Taşı : Ay taşı

Niteliği : Değişken

Elementi : Su

Gezegeni : Jüpiter

Tarzı : Açık renkli kıyafetler, beyaz kıyafetler, romantik giysiler, belirsiz ve karmaşık görünümlü aksesuarlar, şekli, tarzı ve kesimi belli olmayan giysiler

Anlaştığı Burçlar : Akrep, Yengeç, Başak

Anlaşamadığı Burçlar : Koç, Oğlak, Kova

Bedende Temsil Ettiği Bölge : Ayak

 Olumlu Yönleri : Sezgisel, fedakar, cefakar, hassas, merhametli, duygusal, sanatçı ruhlu

Olumsuz Yönleri : Kırılgan, bağımlı, tutarsız, zayıf, kolay yönlendirilen, hassas, mağdur, sulugöz

Balık Burcu Özellikleri : Yardımsever, hayırsever, duyarlı, empatik, hassas, vicdanlı, kolay etkilenen

Balık Burcu Kadını : Gözleri anlamlı, derin ve oldukça etkileyicidir.Büyüleyici güzelliğe sahiptirler. Hassas ve alıngandırlar. Giyinmeye ve makyaja meraklıdırlar. Zor durumlardan kurtulmasını bilirler. Akışını yaşarlar.

Balık Burcu Erkeği : Fazla hassas insanlardır. Etrafında olan bitenden çok fazla etkilenirler. Müziğe ve şiire yatkınlardır. Romantik kişilerdir. Tam olarak anlaşılamayan, kendilerini kalıplar içine sokamayan, gizemli ve karmaşık yönleri vardır.

Aşık Olan Balık Burcu : Fazla iyi niyetli ve vicdanlı insanlardır. Eğer bu burca sahip bir hayat arkadaşınız varsa arkasını toplamanız gerekebilir. Dış etkilere açıktır. Fazlaca etraftaki insanlara yardım etmek isterler. Kendilerini kolayca feda etmeye hazırdırlar. Etraflarındaki kişilerin onlardan beklentileri çok fazladır. Size evrensel dünyanın kapılarını açabilirler. Duygusal ve fiziksel dağınıklığını toplamak size kalabilir. Romantiklikleri, şiirleriyle, söylediği müziklerle sizi çok mutlu edebilirler. Ayakları yere her zaman sağlam basar. Olayların akışına sizde kapılabilirsiniz. Derin bir uyku ve uyuşukluk durumuna geçebilirler.

Anne Olan Balık Burcu : Fazla hassas ve kırılgandırlar. Hisli ve duygusal annelerdir. Gözyaşları her zaman akmaya hazırdır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için ellerinden geleni yaparlar. Her zaman yanında ve arkanızda olmanız gerekebilir. Sizin için kendilerinden bile vazgeçebilirler.

Baba Olan Balık Burcu : Ailesine karşı merhametleri ve vicdanları çok fazladır. Çocukları ve ailesi için kendilerini feda edebilirler. Onların mutluluğunu ve rahatını çok önemserler. Onlar zarar görmesin diye ellerinden gelen herşeyi yapmaya hazırdırlar. Hastalıklara meyilli olabilirler.

Çocuk Olan Balık Burcu : Hassas ve kırılgan çocuklardır. Hasta olmaya meyilli bir yapıları vardır. Müziğe, sanata ve resme yönlendirilebilirler. Çok geniş ve zengin bir hayal güçleri vardır. Etkili ve fazla rüya görebilirler. Sezgileri çok güçlüdür.

Yorum Yap

    Yorum Yap

    Yorumlar (1)

    1. Ama bu tam ben 🤩 🙈