İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri


Aslan Burcu Özellikleri

Günü : Pazar

Rengi : Altın ve turuncu

Taşı : Yakut

Niteliği : Sabit

Elementi : Ateş

Gezegeni : Güneş

Tarzı : İddialı kesimler, taçlar, mücevherler, canlı renkler, gösterişli giysiler, parlak aksesuarlar

Anlaştığı Burçlar : Kova, Koç, Yay

Anlaşamadığı Burçlar : Oğlak, Yengeç, Akrep

Bedende Temsil Ettiği Bölge : Kalp

Olumlu Yönleri : Alçakgönüllü, onurlu, gururlu, cömert, neşeli, kollayıcı, oyuncu, mağrur, yaratıcı, karizmatik, romantik

Olumsuz Yönleri : İnatçı, abartılı, hükmetmeyi seven, her şeyi kişisel algılayan, tutucu

Aslan Burcu Özellikleri : Koruyan, kollayan, gururlu, özgüvenli, sanata ve estetiğe düşkün, gösterişli,

Aslan Burcu Kadını : Sahne duruşu ve yürüyüşüne sahiptirler. Giyinmeye, süslenmeye meraklıdırlar. Girdikleri ortamlarda kıyafet, aksesuarlarıyla dikkat çekerler. Gururunu kıracak davranış ve sözde bulunmamak gerekir.

Aslan Burcu Erkeği : Baba olmak için doğmuşturlar. Baba olmasalar dahi korumacı olurlar, baba rolü üstlenirler. Gururlarının okşanmasından, hizmet edilmesinden çok hoşlanırlar. Kendilerine yakışıklı ve şık olduklarının sürekli söylenmesinden mutlu olurlar.

Aşık Olan Aslan Burcu : Sevdiği kişiyi her ne pahasına olursa olsun korur ve kollarlar, kimse sevdiğini onun gözünde küçültemez, aşağılayamaz, hemen karşılığını verirler. Aslanlarda şövalye ruhu vardır. Kendilerini ezdirmezler, birinin ezilmesine de katlanamazlar. Bir Aslan sevgiliniz ve eşiniz varsa siz de güçlü olmalısınız. Sahiplenmeyi de sahiplenilmeyi de severler. Gururu her şeyin önünde gelir. Aşkta oldukça coşkulu ve yaratıcıdırlar. Sınır tanımazlar. Özgüvenleri oldukça yüksektir. Onlara karşı samimi olmalısınız. Neşeli ve cana yakındırlar. Şımartılmaktan hoşlanırlar. Benlik duyguları yüksektir.

Anne Olan Aslan Burcu : Duygusal ve şefkatli olmak yerine uzaktan müdahale etmeyi daha çok severler. Çocuklarını her daim korur ve kollarlar. Kendilerini çocuklarının üstünde görebilirler. Özgüveni ve gururları yüksektir. Annenizi mutlu etmek için onlara güzel sözler söyleyebilirsiniz. Sitem etmeyi severler.

Baba Olan Aslan Burcu : Çocuklarından itaat edilmesini beklerler. Çocuklarıyla oynamayı ve eğlenmeyi severler.  Gösterişi ve abartıyı severler. Yemeğe, içmeye, keyiflerine düşkündürler. Neşeli ortamları severler. Çocuklarının başarısı onları gururlandırır. Övünmeyi ve gururlanmayı severler.

Çocuk Olan Aslan Burcu : Sanatsal yönleri güçlüdür. Ailesinin sevilen, beklenen çocuğudur. Eğlenceli ve mizahları olduklarından ilgi duyulan kişilerdir. Şımartılmaktan ve takdir görmekten hoşlanırlar. Sanatın her dalına meraklıdırlar. Kendileri için güzel oyun alanı yaratabilirler.

Yorum Yap

    Yorum Yap