İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri


Akrep Burcu Özellikleri

Günü : Salı

Rengi : Bordo

Taşı : Opal

Niteliği : Sabit

Elementi : Su

Gezegeni : Mars

Tarzı : Siyah ojeler, kapatan aksesuarlar, dudaklar, dekolteler, seksi giysiler, koyu renk giysiler, makyaj

Anlaştığı Burçlar : Balık, Boğa, Yengeç

Anlaşamadığı Burçlar : Başak, Kova, Aslan

Bedende Temsil Ettiği Bölge : Cinsel bölgeler

Olumlu Yönleri : Kararlı, gözü kara, algısı yüksek, mücadeleci, sezgisel, farkındalığı yüksek,derin

Olumsuz Yönleri : Sessiz, şüpheci, derinden ilerleyen, içinde biriktirip sonradan parlayan, kıskanç

Akrep Burcu Özellikleri : Güçlü, hırslı, mücadeleci, güvenilir, kaliteli insanlardır. Hırslı oldukları için siz pes ettiklerini düşündüğünüzde daha güçlü bir şekilde geri gelirler.

Akrep Burcu Kadını : Gizem ve sezgileri oldukça güçlüdür. Onlara yalan söylemekten ve onları aldatmaktan uzak durun. Zor beğenir ve zor bırakırlar. Sorgulamaktan ve gizli şeylerin üzerine gitmekten vazgeçmezler.

Akrep Burcu Erkeği : Yalandan hoşlanmazlar. Sezgileri ve kavrayışları çok kuvvetlidir. Farklı bir gizem ve çekiciliğe sahiptirler.

Aşık Olan Akrep Burcu : Akrep burcu ilişkilerde kolay değildir. Onlardan bir şey saklamamanızı öneririz. Siz farkında olmadan sizin aklınızdakileri okuyabilirler. Sizi dönüşüme ve değişime iterler. Kendilerine yanlış yapılmasından hoşlanmazlar. İlişkiniz biraz uzunsa zaten bunu size çoktan hissettirmişlerdir. Onlardan bıkması ve onları bırakması zordur. Tutkulu ve kararlıdırlar. Aşırı kıskançtırlar.

Anne Olan Akrep Burcu : Çocuklarının psikolojisinden çok iyi anlarlar. Onları nasıl yöneteceklerini çok iyi bilir ve uygularlar. Mücadeleci, hırslı ve rekabetçidirler. Baskıcı olmamaları zaman zaman işleri zorlaştırır.

Baba Olan Akrep Burcu : Onlardan bir şey saklayamazsınız, yalan söyleyemezsiniz. Her şeyi bilir ve görürler. Sizin açığınızı gördüğünde bunu size söylemiyorsa bunu bilmediğini düşünemeyin. Sizi kırmak istemediği için bunu size söylemiyordur.

Çocuk Olan Akrep Burcu : İlgili ve meraklıdırlar. Sevimli, gizemli, şeytan tüyü olan çocuklardır. Algıları ve zekaları düşünüldüğünden fazladır. Zor oyunlardan, mücadeleden ve rekabetten hoşlanırlar. Kendilerine yapılanı unutmazlar.

Yorum Yap

    Yorum Yap