1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. Aylık Burç Yorumları – Eylül Ayı

Aylık Burç Yorumları – Eylül Ayı

Aylık Burç Yorumları – Eylül Ayı

Koç Burcu ( 21 Mart –  20 Nisan )

Aylık Burç Yorumları – Eylül AyıEylül ayının ilk yarısında çalışma, uğraş, detay gerektiren gündelik işleriniz bakımından çok üretken ve sizin için fazlasıyla verimli bir ay olabilir. Birden fazla  işi aynı anda yapabilecek esneklik ve kıvraklığa sahip olabilirsiniz. Satürn’ün 18’inde düze dönmesi iş konularının hızlanmasını sağlayabilir. 14 eylül’de Dolunay sizin bilinçaltınızda kalan durumların rüyalar yöntemiyle açığa çıkabilir. 15’inden itibaren ilişkiler bakımından sizin yararınıza olan  gelişmeler var. 24’ünden sonra evlilik, ortaklık konularına daha fazla yer verebilirsiniz. 28’indeki yeni ay yeni bir birlikteliğin yada ilişkinizde yeni bir devrin başlangıcı olabilir.

 

 

Boğa Burcu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )

Aylık Burç Yorumları – Eylül AyıSizi, sevdiğiniz konulara ve sevdiklerinize odaklanabileceğiniz hareketli bir ay bekliyor. Kişisel yeteneklerinizi geliştirebilir, hobilerinize vakit ayırabilir, içinizden gelen sese daha fazla kulak verebilirsiniz. Uzak yerlerle ve size yabancı olan işlerinizi geliştirebilirsiniz. 14’ündeki Dolunay sosyal çevreni aydınlatırken, 15’inden sonra gündelik yaşamınızdaki ve iş hayatınızdaki ilişkiler önem kazanıyor. Her gün karşılaştığınız birisiyle bir aşk veya birliktelik gündeme gelebilir. İlişkilerde emeğe inanabilir buna fazlasıyla değer verebilirsiniz. 28’indeki yeni ay ise sağlığınız konusunda bir adım atacağınızı gösteriyor.

 

İkizler Burcu ( 22 Mayıs – 21 Haziran )

Aylık Burç Yorumları – Eylül AyıEv ve aile konularının sizin için önem kazandığı bir aydasınız. Geçmişte yaşanmış bazı konular yeniden açılabilir, merak ettiğiniz şeyler sizi geçmişin derinlerine götürebilir, tarihsel konulara yakın olabilirsiniz. Evinizde yapılması gereken çoğu işi bitirebilirsiniz. Aileniz olan ilişkilerinizin daha sıklaşabilir. Satürn’ün düze dönmesi ile maddi konuları yoluna koyabilirsiniz. 14’ündeki önemli bir kişinin -yaşlı yada olgun- hayatınıza ışık tutabilir. 15’inden itibaren sizin için aşk söz konusu… Sevmiş olduğunuz, ilginizi çeken konulara heyecan ve tutkuyla yaklaşabilir, sevdiklerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 28’indeki yeni ay yepyeni bir aşkın yaratıcı olabilir.

 

 

Yengeç Burcu ( 22 Haziran – 22 Temmuz )

Aylık Burç Yorumları – Eylül AyıSizin için eğitimin önem kazandığı bir ay içerisine girebilirsiniz, karşılaşacağınız güzel gelişmelerle kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Arkadaş çevrenizi geliştirebileceğiniz, yeni kişilerle tanışabileceğiniz, yakın çevrenizde küçükte olsa bir çok gelişmenin yaşanabileceği bir zamandasınız. Kendinizi daha çok anlatma ve ifade etme fırsatı yakalabilirsiniz. Satürn’ün düze dönmesi ilişkilerinizde oluşan düğümleri yumuşatıyor, böylelikle ortada olan sıkıntıları daha kolay çözümleyebilirsiniz. 14’ündeki Dolunay yurt dışı yada yabancılarla alakalı konuları söz konusu edebilir. 15’inden sonra ise aile içi ilişkilerinizi geliştirme imkanı yakalayabilirsiniz ve aileniz tarafından çokça destek görebilirsiniz. 28 Eylül’deki yeni ay ailenizde güzel bir gelişmeyi müjdeleyebilir.

 

Aslan Burcu ( 23 Eylül – 23 Ağustos )

Aylık Burç Yorumları – Eylül AyıMaddi konuların değerli olduğu, sahip olduğunuz imkanları ve yeteneklerinizi daha iyi kullanabildiğiniz verimli ve hareketli bir ay sizi bekliyor. Kazancınızı artırma yönünde çalışmalara başlayabilirsiniz ancak harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız. Satürn’ün düze dönmesiyle beraber günlük yaşamınızda, çalışma ortamınızdaki sorunları daha kolay çözebilme imkanınız olacaktır. Yapısal ve uzun vadeli adımlar atabilirsiniz. 14 eylül’deki Dolunay ortak iş ve yatırım konularını da beraberinde getirebilir. 15’inden sonra eğitim konularında şansınız artabilir. Okul hayatınız var ise, okul çevrenizdeki ilişkileriniz düzene girebilir. Bunun yanında pek çok bilgi ve öğrenim imkanları da oluşabilir. 28 Eylül’deki yeni ayla yeni bir eğitimin başlangıcını yapabilirsiniz.

 

Başak Burcu ( 24 Ağustos – 22 Eylül )

Aylık Burç Yorumları – Eylül AyıYaşamınızdaki en canlı, dinamik, hareketli dönemlerinden birini yaşıyor olabilirsiniz. Burcunuzda parlayan Güneş ve diğer gezegenler size gerçek anlamda güven ve cesaret veriyor. Satürn’ün düze dönmesi hayallerinizi gerçekleştirmeniz için gerekli planların hızlanmasını sağlayabilir. İçinizden geçenleri gerçekleştirme zamanınız gelmiş olabilir. 14’ünde gerçekleşen Dolunay ilişkiniz konusunda karar almanızı sağlayabilir. 15’inden sonra iş ve para konularında şansınız artabilir. İş görüşmeleriniz fazlalaşırken, gelirlerinizi artırma fırsatı bulabilir, sahip olduğunuz şeyleri daha iyi değerlendirebilirsiniz. 28 Eylül’deki yeni ay yepyeni bir iş ve kazanç kapısı getirebilir.

 

 

Terazi Burcu ( 23 Eylül – 23 Ekim )

Aylık Burç Yorumları – Eylül AyıEylül’ün ilk yarısında hayatın hızıyla size çokça sürpriz getirebilir. Yaşamınızda manevi gücün etkisini çok daha fazla hissedebilirsiniz. Beklemediğiniz kişilerden gelen gelişmeler sizi şaşırtsa da öte taraftan çok büyük bir keyfe dönüşebilir. Bu süreçte tek yapmanız gereken gevşemek, rahatlamak, size gelen şeyleri olduğu şekilde ve olduğu kadar kabullenmek olabilir. 14’ünde gerçekleşen Dolunay’da sağlığınızla ilgili bir karar alabilirsiniz. 15’inden sonra Venüs ve Merkür’ün burcunuza gelmesiyle cazibeniz, diğer taraftan iletişim konusunda becerileriniz artıyor. 24’ünde Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle sizin döneminiz başlayacak. Yepyeni başlangıçlara adım atabileceksiniz.

 

 

Akrep Burcu ( 24 Ekim – 22 Kasım )

Aylık Burç Yorumları – Eylül AyıEylül’ün ilk yarısını sizin için fazla sosyal geçebilir. Arkadaşlarınızla, çevrenizle beraber vakit geçirmekten büyük bir keyif ve mutluluk duyabilirsiniz, toplumsal konularda kendinizi fazlasıyla istekli ve motiveli hissedebilirsiniz. 14’ünde gerçekleşen Dolunay sevdikleriniz ve aşkla alakalı yada çocuğunuz var ise onunla alakalı bir karar alacağınıza işaret ediyor. Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte iş konularınız da düzene girmesiyle kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. 15’inden sonra ilişkilerinizdeki kapalı ve gizemli durumlara, konuşmalara dikkat etmeniz gerekebilir. 28’inde gerçekleşen yeni ay ise bir alışkanlığınızdan vazgeçmenizi ve özellikle ilişkiniz yada evliliğiniz ile alakalı durumları artık akışına bırakmanızı gerektirebilir.

 

Yay Burcu ( 23 Kasım – 21 Aralık )

Aylık Burç Yorumları – Eylül Ayıİş ve kariyeriniz açısından çok hareketli bir dönem sizi bekliyor olabilir. Planlarını şekillendirip, hedeflerinize odaklanırken sizden daha deneyimli kişilerden destek görebilirsiniz. Kendinizi fazlaca motive olmuş ve hevesli hissedebilirsiniz. 14’ünde gerçekleşen Dolunay ev ve aileyle alakalı konulara dikkatinizi vermenize sebep olabilir. Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte maddi konular, iş ve para konularında rahatlayıp, işlerinizi düzene sokabilirsiniz.. 15’inden sonra oldukça sosyal bir döneme giriyorsunuz. Dostluklarınız ön plana çıkmaya başlıyor ve bu durum sizi dinamik ve canlı kılıyor. 28’indeki yeni ay yepyeni bir arkadaşlığı veya sosyal çevreyi işaret edebilir.

 

 

Oğlak Burcu ( 22 Aralık – 20 Ocak )

Aylık Burç Yorumları – Eylül AyıYurt dışı ve yabancılar ile alakalı konularda ve seyahatler açısından çok gözde bir dönem sizi bekliyor. Uzaklardan yana şanslı ve kısmetlisiniz. Seyahatlerden, keşif ve maceradan zevk alırken, bütün yaşamış olduğunuz şeyleri paylaşmaktan heyecan ve sevinç duyabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Satürn’ün düze dönmesi sizi çok daha aktif bir döneme sokabilir, hızlı ve kararlı olmanızı sağlayabilir, daha çok rahatlık ve konfor getirebilir. 15’inden sonra iş ve kariyer açısından şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bu alanda iletişiminizi geliştirirken önemli kişilerden aynı zamanda otorite konumunda bulunan kişilerden de destek görebilirsiniz. 28’indeki yeni ay ise yepyeni bir işi veya kariyeri öne çıkarabilir.

 

Kova Burcu ( 21 Ocak – 18 Şubat )

Aylık Burç Yorumları – Eylül AyıHayatınızda kendi adınıza güçlü olduğunuz, mücadeleci ruha sahip ve değişime inandığınız bir dönemine girmiş olabilirsiniz. Sizin için güçlü olduğunu düşündüğünüz kişilerden destek görebilir, aynı zamanda bu kişilerle temaslarınızı, bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Kendinizi iş ve para konularında odaklanmış hissedebilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Satürn’ün düze dönmesi sizi rahatlatacak aynı zamanda yaşamınızın kontrolünü daha güçlü bir şekilde elinize almanızı sağlayacaktır. 15’inden sonra uzaklardan yana güzel ve şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Seyahat ve görüşmeleriniz hız kazanabilir. 28’indeki yeni ay yurt dışı, medya yada bilimsel niteliği olan konularda yepyeni başlangıçları gösteriyor.

 

Balık Burcu ( 19 Şubat – 20 Mart )

Aylık Burç Yorumları – Eylül AyıBu ay sizi ilişkiler konusunda oldukça heyecanlandıracak gelişmelere işaret ediyor. Enerjinizi tamamen ilişkinize odaklayabilir, beraber olduğunuz kişiden fazlasıyla destek görebilirsiniz. Satürn’ün 18’inde düze dönmesiyle beraber sosyal ilişkilerinizi yoluna koyabilir, iş hayatınızdaki sıkıntılarınızı toparlayabilirsiniz. Geleceğe daha umutla bakmaya çalışmalısınız. 15’inden sonra iş ve maddi konularında şansınız artacak ve bu alandaki görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Mücadeleci, güçlü bir davranış içerisine girebilirsiniz. 28’inde gerçekleşen yeni ay yeni bir iş ortaklığını yada iş girişimini beraberinde getirebilir.

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap