Mutlu İlişkinin İnce Ayrıntıları ve Sırları
  1. Ana Sayfa
  2. Aşk/İlişkiler

Mutlu İlişkinin İnce Ayrıntıları ve Sırları

0

Mutlu İlişkinin İnce Ayrıntıları ve Sırları

Beraber olduğunuz kişiyle sevinçli ve mutlu, huzurlu olmak ve aradaki problemlerin koskocaman ve çıkmazsa sokacak bir halde tartışmaya, kavgaya dönüşmemesi için mutlu bir ilişkinin sırrını bir araya getirdik.
Çiftlerin ön planda tuttuğu ve en küçük problem de arkasına bakmadan bitiren çiftlerin ilişkilerini bitirip ayrılmak yerine güzel ve mutlu bir ilişkiye sahip olmanın ince ayrıntılarını sizler için herseykadin.com okurları için bir arada topladık!

İltifat Etmeyi Huy Edinin!

Hayatımızdaki kişiyle birlikte olmaktan mutlusunuz yada ilişkinizi neden devam ettirdiğiniz hiç aklınızdan geçirdiniz mi ? Partnerinizle birlikte yaşamış olduğunız sevinçler ve üzüntüleri paylaşıp hayattan zevk ve keyif almak için değil mi? İşte bu aradaki mükemmel duyguyu devam ettirmek ve aranızdaki özel büyüyü bozmamak için her gün birbirinize güzel sözler söylemeyi ihmal etmeyin! Bu sizden birşeyler kaybettirmez aksine fazlasıyla şey kazandırır. Bu mutlaka tek taraflı olmaz, iki tarafında bu konuya dikkat etmesi gerekmektedir. Birlikte olduğunuz kişiyi ne kadar mutlu ederseniz aynı şekilde mutlu o denli sevinçli olmuş olmuş olursunuz! İlişkide atlamamanız gereken nokta şu olmalı ortak bir yaşamı paylaşmak ancak sorumlulukları yapmaktan ibaret değildir.

Aranızdaki Problemleri Büyütmek Yerine Yatıştırın!

Her ilişkide inişli çıkışlı zamanlar elbette olacaktır partnerinizle tartışırken tartışmaları uzatıp daha da çıkmaza sokmak yerine yapıcı ve olumlu olmaya dikkat edilmesi daha uygun olur. Tartışırken olayları çözümleyerek yapıcı olup problemleri ortadan kaldırmaya çalışmak ilişkinizde birbirinize olan sevgiyi, itimatı ve bağlılığı arttıracaktır. Diğer yönden bakarsak tartışmalarda sorun yaşadığınız konuyu büyütmek ilişkinizi yıpratmak ve yok etmekten başka bir noktaya getirmeyecektir.

Aşkınızın Önünden Hırslarınızı Silkeleyin!

Gerekirse özür dileyin, affedin. Çünkü aşk kazandığınız bir savaş değildir. Birliktelik bir ömürı mutlu sevinçli bir şekilde tamamalamaktan geçmektedir.Geri dönüşü olmayan hataları gurur adı altında silip topyekün atmak yerine gururu bir kenara iterek özür dileyin.Vakit geçtikten sonrasında geçmişe dönerek keşke demek yerine yeniden şans verin yüreğinizdeki son umuda kadar!

Geçmiş, Geçmişte Kalmıştır!

Her insanın geçmişte yanlışları olmuş olabilir. Geçmişte gerçekleşen hatalar insana olgunluk katar, büyütür ve besler! Yanlışız mükemmel dört dörtlük kimse yoktur zaten. İyi bir halde başlayıp birlikte devam ettiğiniz kendinizi iyi hissetiren partnerinizin geçmişini devamlı didikleyip kurcalayıp kapanmış yarayı tekrar kanatmak size ve ilişkiye çok fazlasıyla zararlar vericektir. Lütfen bunu yapmayın!

Emoji İle Tepki Ver

Yazar Hakkında

Sende Yorum Yap