İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aşk/İlişkiler
  3. Mutlu İlişkinin İnce Ayrıntıları ve Sırları

Mutlu İlişkinin İnce Ayrıntıları ve Sırları

mutlu-iliskinin-ince-ayrintlari-ve-sirlari

 

Mutlu İlişkinin İnce Ayrıntıları ve Sırları

Birlikte olduğunuz kişiyle mutlu olmak ve aradaki problemlerin kocaman ve çıkmazsa sokacak bir şekilde tartışmaya, kavgaya dönüşmemesi için mutlu bir birlikteliğin sırrını bir araya getirdik.
Çiftlerin ön planda tuttuğu ve en ufak problem de arkasına bakmadan bitiren çiftlerin ilişkilerini bitirip ayrılmak yerine güzel ve mutlu bir ilişkiye sahip olmanın ince ayrıntılarını sizler için herseykadin.com okurları için bir arada topladık!

İltifat Etmeyi Huy Edinin!

Yaşamınızdaki kişiyle birlikte olmaktan mutlusunuz veya ilişkinizi neden devam ettirdiğiniz hiç aklınızdan geçirdiniz mi ? Partnerinizle beraber yaşamış olduğunız sevinçler ve üzüntüleri paylaşıp hayattan zevk ve keyif almak için değil mi? İşte bunu devam ettirmek ve aranızdaki özel büyüyü bozmamak için her gün birbirinize güzel laflar söylemeyi unutmayın! Bu kesinlikle tek taraflı olmaz, iki tarafında bu konuya dikkat etmesi gerekir. Birlikte olduğunuz kişiyi ne kadar mutlu ederseniz aynı şekilde mutlu o denli sevinçli olmuş olursunuz! İlişkide atlamamanız gereken nokta şu olmalı ortak bir yaşamı paylaşmak sadece sorumlulukları yapmaktan ibaret değildir.

Aranızdaki Problemleri Büyütmek Yerine Yatıştırın!

Her ilişkide inişli çıkışlı zamanları elbette olacaktır partnerinizle tartışırken olayları uzatıp dah da büyütmek yerine yapıcı olmaya dikkat edilmesi gerekir. Tartışırken olayları çözümleyerek yapıcı olup problemleri ortadan kaldırmaya çalışmak ilişkinizde birbirinize olan sevgiyi, güveni ve bağlılığı arttıracaktır. Diğer yönden bakarsak tartışmalarda problem yaşadığınız konuyu büyütmek ilişkinizi yıpratmak ve yok etmekten başka bir noktaya getirmeyecektir.

Aşkınızın Önünden Hırslarınızı Silkeleyin!

Gerekirse özür dileyin, affedin. Çünkü aşk kazandığınız bir savaş değil. Birliktelik bir yaşamı sevinçli mutlu bir şekilde tamamalamaktan geçmektedir.Geri dönüşü olmayan hataları gurur adı altında silip komple atmak yerine gururu bir kenara iterek özür dileyin.Zaman geçtikten sonra geçmişe dönüp keşke demek yerine tekrar şans verin yüreğinizdeki son umuda kadar!

Geçmiş, Geçmişte Kalmıştır!

Herkesin geçmişte hataları olmuş olabilir. Geçmişte gerçekleşen hatalar insana olgunluk katar, büyütür ve besler! Hatasız mükemmel dört dörtlük kimse yoktur zaten. İyi bir şekilde başlayıp birlikte devam ettiğiniz kendinizi iyi hissetiren partnerinizin geçmişini sürekli didikleyip kurcalayıp kapanmış yarayı tekrar kanatmak size ve ilişkiye çok büyük zararlar verir. Bunu yapmayın!

Yorum Yap

    Yorum Yap