İlgisiz Davranan Erkekler, Niçin Böyle Davranırlar!
  1. Ana Sayfa
  2. Aşk/İlişkiler

İlgisiz Davranan Erkekler, Niçin Böyle Davranırlar!

0

 

Bir ilişkide kadınların en önem verdiği noktalarından biri de ilgidir. İster evlilikte olsun isterse ilişkide olsun kadınlar ilgiden mahrum bırakıldığı vakit erkek için alarm çanları çalıyor demektir! Bir ilişkide ilgisiz davranmaya devam eden erkek için her şey çok geç olabilir! Bu noktada çoğu kadınları çileden çıkaran ilgisiz erkekler ile alakalı bazı önemli noktalara değindik! Birlikte bu notlara birlikte göz gezdirerek daha dikkat etmeye çalışalım..

İlgisiz Davranan Erkekler, Niçin Böyle Davranırlar!

Bu nokta da partnerine karşı ilgisiz davranan erkekler ikiye ayrılır;İlk olarak zaman zaman filmlerde karşılaşmış olduğumız erkeğin kadınla cinsel birlikteliği sağlayana kadar ilgili davranması, yaşandıktan sonra var olan ilgisini hızla kaybetmesidir.Erkeklerin bu bakış açılarına bakılırsa çok tehlikelidir.Eğer ki kaşınızdaki şahıs bu tanımalamaya uyuyorsa kurtarmak için çaba sarf etmeye değmez.
Şayet ki karşınızdaki partnteriniz bu tanımlamaya uyuyorsa kurtarmak için çaba sarf etmeye değmez.
Ders vermek düşüncesiyle ilişkinizi anında kesebilirsiniz. Bir gün aklı başına dank etmesini sağlar!

Sevgi Yetersiz Kalabilir!

İkinci olarak karşınızdaki partneriniz size kıymet veriyor olabilir hatta sizi seviyor olabilir sadece bir müddet sonra birlikteliğin ilk zamanlarında size gösterdiği değeri kaybettiyse bunun sebepleri kendi içinde ayrılıyordur.
ilk olarak birlikte olduğunuz kişiyi farketmeden kırmışi üzmüş olabilir, ailesiyle alakalı veya onun pek hoşlanmayacağı kötü bir espiri yapmış olabilirsiniz. Bu gibi aslında ufak detaylar kadınlar kadar zaman zaman erkeklerinde dikkatini çekebilmektedir!

İlişkide kadınların aşırı kontrolcü davranmaları erkeklerin gözünü korkutabilir. Her şeyi kontrol altına almak yerine anı yaşamaya ve keyfini çıkarmak ilişkinizi daha da güçlendirebilmek daha iyi tercihler olacaktır.

Belkide biz kadınların yani hepimizin en fazlaca yaptığımız hatalardan biri de ilk olarak sevmiş olduğumuz ve kabul ettiğimiz erkeği zaman içinde değiştirmeye uğraşmak! İlişkilerde kadınların “ben onu değiştiririm nasolsa canımmm” diye başladıkları ilişkilerin sonu genellikle kötü hüsranlarla dolu sonuçlanıyor! İşte bu noktada zaman içinde karşınızdaki partnerizin size olan ilgisini kaybetme sebepleri içinde yer alıyor.

Bizden Not;

Biraz önce bahsettiğimiz tüm konular erkeğin kadınlara olan ilgilerini kaybetmelerine sebebiyet verebilecek ihtimallerdendir! Ancak karşınızdaki partnerinizin yalan söylediğini düşünüyor ve geçmişe dair bazı şeyler kafanızı kurcalıyorsa o ilişkiye dair her şeyi geride bırakma zamanı gelmiş demektir! Aklınızı devamlı olarak kurcalayan ve sizi her defasında geçmişe götürecek düşünceler sizin daha çok takıntılı olmanıza mecbur bırakıyor olabilir. İşte bu noktada bazı ilişkileri kurtarmak için kendinizden ödün vermektense ara sıra arkanıza bakmadan gitmek en mantıklı kararlardan biri olacaktır.

Emoji İle Tepki Ver

Yazar Hakkında

Sende Yorum Yap