1. Ana Sayfa
  2. Aşk

Ruh Eşinizi Buldunuz Mu ?


0

RUH EŞİNİZİ BULDUNUZ MU ?

İnsanın ilişkisinde gerçekten ruh eşini bulmasını hepimizin de bildiği gibi çok kolay değildir malasef. Peki sizin hayatınızda olan kişi gerçekten ruh eşiniz mi ? Hepimiz hayatımıza giren kişinin ruh eşimiz olduğunu, bu defa gerçekten doğru kişinin o olduğunu, hayatının sonuna kadar onunla geçirebileceğini düşünür. Ama hiç beklenmedik bir anda bütün bu düşünceleriniz bir ayrılık neticesinde son bulur. Aslında hiç beklemediğiniz bir anda ruh eşiniz sizi bulacaktır, buna inanmaktan asla vazgeçmeyin.

Hadi gelin hep beraber ruh eşimizi bulduğumuzu anlayacağımız birkaç ipucuna bakalım.

  • YANLIŞ BİR ŞEY OLDUĞUNDA ONDAN BUNU GİZLEYEMEZSİNİZ.

Etrafınızdaki herkes sizin iyi olduğunuzu düşünsede, ruh eşiniz sizin içinizde olan bütün ruh değişimlerini fark eder. En ufak bir davranışınızda ters giden bişeyler olduğunu, siz ne kadar iyiyim deseniz de konuşmanızdan, mesaj atmanızdan dahi ters giden bişeyler olduğunu fark ederler. Ondan küçücük şeyleri bile saklamak çok güçtür.

  • ONUN YANINDAYKEN NASIL GÖRÜNDÜĞÜNÜZLE İLGİLENMEZSİNİZ.

Hayatınızda olan kişi sizi mümkün olan her halinizle görmüştür. En güzel halinizi, size göre en çirkin halinizi, kanepede yatarken, tv izlerke, pijamalı halinizi bile.. Ama bu durum ne sizi ne de ruh eşinizi rahatsız etmez. Çünkü ruh eşiniz olan kişi sizi her halinizle sever. Sizin bu kadar rahat olmanız daha doğrusu kendiniz olmanız, ruh eşinizin sizinle olmasıdır.

  • DAİMA YANINIZDADIR.

İyi gününüzde, kötü gününüzde, moraliniz bozukken yada çok mutluyken her anınızda sizinle beraberdir. Aslında siz artık tek kişi değilsinizdir. Sizinle beraber her anınızı yaşayan, sizinle bir bütün olmuş bir kişiyle birleşmişsinizdir.

  • GÜVENDE HİSSEDERSİNİZ.

Ruh eşinizi bulduğunuzda ona olan sevginiz ne kadar büyük olursa olsun, onu kaybetmekten ne kadar korksanız da onun yanınızda kendinizi güvende hissederseniz. Önceden yaşamış olduğunuz güven kaygısını onunla birlikteyken yaşamazsınız. Kalbiniz size herşeyin çok güzel olacağını hisssettirir.

  • BİRBİRİNİZİ YILLARDIR TANIYOR GİBİSİNİZ.

Tanışmanızın üzerinden kısa zaman geçmiş olsa da birlikte çok uzun zaman geçirmiş gibi hissedersiniz. Bu kişinin yaşının, dininin, görünüşünün önemi kalmadığını farkedersiniz.

  • BİRBİRİNİZİ DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞMAZSINIZ.

Zaten ruh eşiniz olduğunu düşündüğünüz kişinin değiştirilmeye ihtiyacı yoktur. Ruh eşiniz sizin benzerinizdir. Eğer değiştirmeye çalışıyorsanız, aynı düşüncelere, değer yargılarına sahip değilsinizdir.

 

Hayatınızdaki kişinin gerçekten ruh eşiniz olduğunu düşünüyorsanız mutluluğunuz daim olsun, eğer henüz ruh eşinizi bulamadıysanız da en yakın zamanda bulmanız dileğiyle.. :-)

Emoji İle Tepki Ver

Yazar Hakkında

Sende Yorum Yap