1. Ana Sayfa
  2. Aşk

Romantik Öpüşmede Olmazsa Olmazlar!


0


Bir ilişkinin en önemli temellerinden biri de aşk, sevgidir. Sevgilinize olan tutkunuzu ifade etmenin en iyi yolu da öpüşmekten geçiyor. Peki ateşli ve tutkulu öpücüğün tekniği nedir? İşte herseykadin.com ekibi  olarak bir araya getirdiğimiz o teknikler…

Dokun ve Hisset!

Öpüşürken ellerinizi kullanın! Partnerinizin sırtına ellerinizi sararak romantizm seviyesini arttırabilirsiniz.

Zamanlamınızı İyi Ayarlayın!

Her ilişkide ilk öpücük için doğru zamanlama oldukça önemlidir. Siz kendinizi öpüşmek için hazır hissederken sizce partneriniz de aynı şeyi mi düşünüyor? Buna emin olmadan asla kendi hissettikleriniz doğrultusunda öpüşmeye çalışmayın. Karşı tarafın hazır olup olmadığını anlamak için beden dilini takip edin.

Anı Yaşayın!

Öpüşmek hem çok kolay hem de çok zor bir şeydir. Öpüşürken anda kalın ve başka şeyler düşünmemeye çalışıp odağınızı partnerinize verin.

Spontane Öpücük Romantizmi Arttırır!

Sevgilinizi hiç beklemediği bir anda öpebilirsiniz! Tabikide burada ilk öpücükten bahsetmiyoruz. İlk öpücük sonralarında partnerinizin dudaklarına zamansız yapışarak romantizmi ateşleyebilirsiniz!

İşin içine Dilinizi Katın

Her ne kadar bu madde kişiden kişiye değişse de partnerinizin tepkisine bağlı olarak öpüşürken dilinizi kullanın eğer ki partnerinizin hoşuna gidiyorsa ona küçük sürprizler yapabilirsiniz.

Emoji İle Tepki Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sende Yorum Yap