Öpüşme Esnasında Dikkat Etmeniz Gerekenler
  1. Ana Sayfa
  2. Aşk

Öpüşme Esnasında Dikkat Etmeniz Gerekenler

0

İyi öpüşmek istiyorsanız, asla aceleye getirmemelisiniz. Ağır ağır ilerlemek için partnerinizin dudağının tam kenarına ufak ufak öpücükler kondurmayı deneyin. Bu hareket onu ve tabii dolayısıyla sizi zevkten uçuracaktır. Dikkat etmeniz gerekenleri göz önünde bulundurursanız ikiniz için de unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Ağız kokusu

Öpüşmeden önce ağzınızın kötü kokmadığından emin olmalısınız. Ağzınızın kötü koktuğunu düşünüyorsanız, sorunu şekerli naneli sakızla çözersiniz. Evdeyseniz hemen dişlerinizi çekmeniz yeterli olacaktır.

Ağız şekli

Biriyle ilk kez öpüşeceğiniz zaman özellikle ağzınız kapalı olarak öpüşmeye başlamalı bu çok önemlidir. 1 – 2 dakikanız olsa bile ağırdan alın. Aceleyle yapılan öpüşme pek hatırda kalmaz.

Fransız öpücüğü

Ağzınızı tamamen açmak, partneriniz için kötü bir görüntü olacaktır. Dudaklarınızı hafifçe aralayarak öpüşmek, öpüşürken de partnerinizin, dilinizin ucunu kabul etmesini sağlamak ve tabii sizin de onun dilinin ucunu kabul etmeniz öpüşmeyi tatlandıracaktır.

Diş

Fransız öpücüğünde dişlere dikkat etmek önemlidir. Bu öpüşme tekniğinde dişleri fazla ön plana çıkarmamak gerekiyor.

Gözler

İçten bir öpüşme esnasında gözlerinizi kapatarak kendinizi akışa bırakmak farkında olmadan yapacağınız bir eylemdir. Partnerize, bu anı hissederek yaşadığınız mesajını verir. Öpüşürken gözlerinizin açık olması ve göz göze gelmeniz de sizi değişik boyutlara taşıyacaktır. Mutlaka denemelisiniz!

Beden dili

Birbirine yaklaşmış iki beden, dudaklar arasındaki mesafeler azalmışken, hafif nefes seslerinin duyulur olması ve sıcak bir nefesin karşı tarafa ulaşması, öpüşme anını daha da heyecanlı hale getirecektir.

Eller

Öpüşme esnasında ellerinizi kıpırdatmadan tutmaktansa, partnerinizin saçlarını, boynunu okşama ya da yüzünü avuçlarınızın arasında tutarak öpme gibi bir hareketle heyecanınızı artırabilirsiniz.

Hisleriniz

Öpüşmenin daha ateşli bir hal almasını istiyorsanız dilini hissettiğinizde hoşunuza gittiğini gösteren bir işaret verebilirsiniz.

Romantiklik

Partnerinizin önce alt dudağını, sonra da üst dudağını dudaklarınızın arasına alıp emmek ikinizi de mutlu edecek bir hareket olacak. Bunun sertlik derecesine karar vermek, o anda yaşadığınız duygulara bağlı.

Romantik bir öpüşmeanındaysanız, öpüşmeyi yumuşak bir seviyede tutmayı tercih edebilirsiniz. Eğer ki ateşli bir sekse doğru yöneldiğinizi hissediyorsanız emme gücünüzü artırarak karşı tarafa mesaj da vermiş olacaksınız.

Emoji İle Tepki Ver

Yazar Hakkında

Sende Yorum Yap