1. Anasayfa
 2. Aşk

Karşınızdaki Erkek Sizi Seviyor Mu ?


0

Karşınızdaki Erkek Sizi Seviyor Mu ?

Bir erkeğin sizi sevdiğini sözleriyle değil daha çok size karşı davranışlarıyla anlarsınız. Size gelip rahatlıkla sizi sevdiğini, size karşı olan duygularını söyleyemiyor olabilir. Böyle durumlarda karşınızdaki kişinin size karşı neler hissettiğini anlamak size kalmaktadır.

SİZİNLE BAŞBAŞA KALMAK İSTEYECEKTİR.

Sizinle olduğu ortamlarda yalnız olduğunuz zamanları bekleyip yanınıza geliyorsa size  karşı olan duyguları arkadaşlık yönünde değil demektir.Sizinle başbaşa kalmaya ve kaldığı zamanlarda sizin hakkınızda daha fazla şey öğrenmeye çalışıcaktır. Size sizinle alakalı sorular soruyor ise sizinle yakından ilgileniyor demektir. Sizinle konuşmayı devam ettirebilme için yeni konular bulmaya çabalayacaktır ve bu süreçte bazen saçmalayabilecektir. Karşınızdaki erkek bu durumlar içine giriyorsa sizden hoşlanıyordur.

HER KONUDA ÖNCELİĞİ SİZ OLURSUNUZ.

Siz bir şey yapmak istediğiniz zaman sizin isteğinize önem verip onu en kısa zamanda yapmaya çalışıcaktır, Arkadaşlarıyla olan planlarını bile erteleyip sizinle vakit geçiriyorsa size aşık demektir.

SİZİ MEMNUN ETMEYE ÇALIŞIR.

Bir erkek aşık olduğu zaman, kadınını mutlu ve memnun etmek ister. Bazı çok basit gözüken davranışların aslında  anlamı büyüktür. Sizi sıcak tutmak için battaniyeyle sarıyorsa, çikolata yemeden duramadığınızı bilip sizi çikolatasız bırakmıyorsa, hoşlandığınız şeyleri bilip onlara dikkat ediyorsa, size aşık olabilir.

SİZE AŞIK OLDUĞUNUZU HİSSEDERSİNİZ.

Bir erkek size aşık olduğu zaman mutlaka bunu size en iyi şekilde hissettirecektir. Kendinize ‘bana aşık mı ?’ sorusunu bile sormanıza gerek kalmaz.

SİZİ DİNLEMEKTEN HOŞLANIR.

Siz bir konu hakkında konuşurken sizi kesmeden ve ilgiyle dinliyorsa size karşı saygı duymaktadır. Erkekler genelde dinlemeyi sevmezler. Ancak gözünü sizden ayırmadan, her söylediğinize dikkat ederek sizi dinleyen bir erkek varsa size büyük ilgi duyuyor demektir.

SİZİNLE FİZİKSEL TEMASTA BULUNMAK İSTERLER.

Sizinle fiziksel temas kurmaya çalışıyorsa size karşı ilgisi olduğuna emin olabilirsiniz.Omzunuza dokunmak, saçınızı arkaya atmak bile onun için bir temastır. Bu fırsatları kaçırmayacaktır.

DAHA İYİ OLMAYA ÇALIŞIR.

Kendine daha iyi bakmaya ve her konuda ilerisini düşünmeye başlar. Düzenli duş alır, iyi giyinmeye çalışır, güzel koktuğundan emin olmak ister. Okulunu, işini daha iyi konuma getirmek için çalışır.

İHTİYAÇLARINIZI ÖNEMSER.

Sizin canınız bir şey istediğinde saat, yer farketmeden onu size yedirmek için uğraşır. Sabah uyandığınızda kahvesiz yapamıyorsunuz diye size hemen kahve yapar. Kısacası sizin istek ve ihtiyaçlarına önem verir.

Emoji İle Tepki Ver
 • 0
  emoji-1
  Emoji
 • 0
  emoji-2
  Emoji
 • 1
  emoji-3
  Emoji
 • 0
  emoji-4
  Emoji
 • 0
  emoji-5
  Emoji

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir