1. Anasayfa
 2. Aşk

Eşler Arasında Mutluluğun Olmadığını Gösteren İnce Detaylar


0

Bir araştırmaya göre, insanların% 19’u ilişkilerinden memnun değil, ancak yine de ilişkilerini sonlandırmadı. Bir şeyin yanlış olup olmadığını belirlemek için başkalarının düşüncelerini okumak imkansız olsa da, bazı davranışlar partnerin gerçek niyetlerini ortaya çıkarabilir ve artık ilişkiden memnun olmadıklarını gösterebilir. Bunun farkına varmazsanız, kaotik ve sancılı bir ilişkiyle mücadele ediyor olabilirsiniz. Bu nedenle, partneriniz için ilişkinizin yanlış yönde ilerlediğine dair bazı ince detayları herseykadin.com ekibi olarak sizler için derledik..

 

1. Eşiniz, sizi eskisi kadar yaşamlarına dahil etmiyor

İlişki dışında bir hayat yaşamak ve yalnız zaman geçirmek tamamen doğaldır. Bununla birlikte, eşinizin daha çok uzaklaştığını ve sürekli olarak boşluk istediğini hissederseniz, bu durum işlerin gidişatından memnun olmadıklarının bir işareti olabilir. Örneğin, eşiniz yeni bir hobi bulabilir, yalnız bir tatil planı yapabilir ya da siz olmadan arkadaşlarınızla takılabilir. Eşinizin sizi mümkün olduğunca dışlamaya çalıştığını hissetmeye başlarsanız, muhtemelen konuşma zamanı geldi demektir.

2. Eşinizin duyguları her zaman değişmiş gibi geliyor

Bir an, eşiniz hayatının aşkı gibi davranıyor ve hemen sonra soğuk davranıyorsa muhtemelen bir şeyler yanlış gidiyor. Eşiniz bir miktar rahatsızlık ve mutsuzluk hissedebilir ve duygularını çözemez, bu yüzden size kafa karışıklıklarını yansıtmaya başlayabilirler. Ruh hali değişikliklerinin, depresyon veya anksiyete bozuklukları gibi bazı psikolojik sorunların bir işareti olabileceğini unutmayın , bu nedenle davranışlarının asıl nedenini belirlemek için önce eşinizle konuşun.

3. Eşiniz herhangi bir fiziksel sevgi göstermiyor

Bazı insanlar diğerlerinden daha çok dokunmaktan hoşlanıyor, ancak eşinizin sarılmaktan veya öpmekten ya da herhangi bir sevgi gösterisinde geri adım attığını fark ederseniz, alarm işareti. Bu durum ilişkide duygusal kopukluk ve memnuniyetsizliğin işareti olabilir.

4. Açık bir sebep olmadan sürekli kavga ediyorsunuz

Eşiniz, geçmişte farketmeyeceği kadar küçük şeyler hakkında kavga etmeye başlarsa, bu ilişkideki hayal kırıklıklarının bir işareti olabilir. Eşiniz duygularını nasıl ifade edeceğini bilemeyebilir, bu yüzden kavga, öfkesini göstermenin tek yolu olarak ortaya çıkar. Bazı insanlar da ilişkiye son verme yükünü taşımak istemezler, bu yüzden bilinçaltında eşlerini ayrılığın başlatıcısı haline getirmek isteyebilirler.

5. İlişkinizin bir yere gitmediğini hissediyorsunuz

Güçlü bir ilişkide, eşler hobiler edinmeye, dünyayı keşfetmeye veya gelecek için birlikte planlar yapmaya isteklidirler. Zaman zaman kendi hayatınıza odaklanmak tamamen doğaldır ancak ikinizin de çok uzun süre birlikte plan yapmadığınızı fark ederseniz, bu durum eşinizin mutlu olmadığının bir işareti olabilir. İlişki her iki tarafın da samimiyet ve güven oluşturabilmesi için gelişmelidir.

6. Eşiniz söylediğiniz her şeyi kabul eder

Uzlaşma, mutlu ve sağlıklı bir ilişkinin anahtarıdır, ancak eşinizin söylediğiniz her şeye aynı şekilde cevap veriyorsa, bu rahatsız edici bir işaret olabilir. Örneğin, eğer eşiniz daha önce kendi fikirleri için aşırı savunmacı davranıyor ve şimdi sadece akışına bırakmış haldeyse, muhtemelen artık ilişkiyi pek fazla umursamıyor demektir. Ayrıca, inisiyatif eksikliğinin farkına varabilirsiniz, bunun anlamı romantik jestler, özel akiam yemekleri veya gelecekle ilgili konuşmaların olmamasıdır.

7. Eşiniz ilişkiye daha fazla kişiyi dahil ediyor

Birlikte takılacağınız bir grup arkadaşınız, ilişkinize yeni duygular katmak için harika bir yoldur. Ancak, sürekli arkadaşlarınızla zaman geçirmesi, eşinizin ilişkinizden bıktığını gösterebilir. Güçlü bir duygusal bağlantı kurmanın ve eşinizle derinlemesine görüşmeler yapmanın tek yolu, onunla kaliteli zaman geçirmek ve bu konuda eksiklikler varsa onunla konuşup çözmek.

8. Eşiniz size dikkat etmiyor

İlişkinizin başlangıcında, eşiniz sizi daha iyi tanımak ve size tüm zamanlarını ve dikkatlerini vermek için her şeyi yapmış olsa da, zamanla bu güçlü duygular kaybolabilir. Ancak bu, eşinizin sizin yokmuş gibi davranması gerektiği anlamına gelmez. Önemli tarihleri ​​veya birlikte yaptığınız planlar hakkında konuşurken unuttuklarını fark ederseniz, kafaları muhtemelen artık ilişkide değildir.

9. Eşiniz ilişkinizdeki sorunları görmezden gelir

Eşiniz her şeyin normal olduğunu ve ancak paranoyak olduğunuzu söylüyor sadece size kızdıklarını hissedebiliyorsanız, bu durum ilişkinizde bir şeylerin kapalı olduğunun bir işareti olabilir. Eşiniz duyguları ile alakalı konuşmaya hazır olmayabilir, bu yüzden her şey yolundaymış benzer biçimde davranmaları ve herhangi bir şey yapmamaları kolaylaşır. Sorunu birkaç kez gündeme getirdiyseniz ve eşiniz hala bir tartışma için hazır değilse, onlara birazcık vakit verin ve bunun yerine hayatınıza odaklanın.

Siz veya eşinizin ilişkinizin iyi gitmediği bir durumda ne yaptınız? Sorunla nasıl başa çıktınız? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Emoji İle Tepki Ver
 • 0
  emoji-1
  Emoji
 • 0
  emoji-2
  Emoji
 • 0
  emoji-3
  Emoji
 • 0
  emoji-4
  Emoji
 • 0
  emoji-5
  Emoji

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir