Bir Erkeğin Aşk Olup Olmadığını Anlayabileceğiniz 6 Davranış
 1. Anasayfa
 2. Aşk

Bir Erkeğin Aşk Olup Olmadığını Anlayabileceğiniz 6 Davranış

0

Düşündükleriniz bazen doğru olabilir, kendinize olan güvensizlikten veya bir önceki ilişkinizden dolayı da eşinizin duygularından şüphe duyuyor olabilirsiniz. Eşinizin, partnerinizin sizi sevdiğini anlamak için bir kaç ipucumuz var, siz değerli herseykadin.com okuyucularınıza özel ipuçlarına  gelin birlikte bakalım…

Seviyorsa 💌 …

Seviyorsa: Gerçekten aşık olan adam, gözlerini sizden alamaz bakışlarından hep fark edersiniz. Örneğin, basit bişey yaptığınızda ya da giydiğiniz herhangi bir şey de sizi merak ve heyecanla izlediğini fark ederseniz.

Seviyorsa: Eğer kötü bir geçmişiniz varsa ve geçmişiniz ne olursa olsun hala yanınızdaysa, muhtemelen düşündüğünüzden daha fazla size aittir. Bir kişiyi geçmişinde olan iyi veya kötü herşeyiyle sahiplenmek sevginin işaretidir.

Seviyorsa: Genel olarak, düşüncelerinizi ve isteklerinizi önemsemesi ve hareket etmesi iyi bir şeydir. Fakat eşiniz farkında olmadan sizi kırıp üzebilir veya kırabilir. Bunun için bir konuşma yapabilirsiniz. Karşı tarafın her şeyi anlamasını beklemeyin. Kimse, kimsenin aklını okuyamaz.

Seviyorsa: Hepimiz büyük jestleri seviyoruz, ama en önemlisi küçük şeylerdir. Bu şeyler, çiçek ve çikolata gibi klişeleşmiş şeylerin ötesine geçmesi yeterlidir. Bunlar, size ne kadar önem verdiğini gösterir, küçük ayrıntılar büyük güzellikler getirir unutmayın.

Seviyorsa: Düşüncelerinizi, hislerinizi ve duygularınızı paylaşmadan güçlü ve sağlam bir ilişki kurmak zordur. Korkuları, sorunları vb. bütün duygu ve düşüncülerinizi karşılıklı olarak paylaşabiliyorsanız orada sevgi ve güven vardır demektir. Sizinle gelecek kurmak istiyordur.

Seviyorsa: Eşiniz sizi her vakit merak edebilir, evde, çalışma ortamında veya çok güvenli olduğunu düşündüğüz bir yerde bile. Bu merakın, aranızdaki aşktan ve sevgiden dolayı olduğunu unutmayın. İleri zamanda atacağınız adımların temelini oluşturduğunu gözden kaçırmamalısınız.

Seviyorsa: Eşler duygusallıktan sonra, birbiriyle bir şeyler konuşabilmelidir. Bağırmak, kırıp dökmek sorunlara çözüm getirmez. İletişim, güçlü bir ilişkinin tek anahtarıdır ve sizi seven biri egosunu bir kenara koyarak konuları sizinle iletişim kurarak sorunları çözmek için çabalıyorsa bunu göz ardı etmemelisiniz.

Not: Her şeyden ziyade sizin içinizde hissettiğiniz şey doğru olandır. Onu karşılıklı hissediyorsanız kaybetmeyin.

Emoji İle Tepki Ver
 • 0
  emoji-1
  Emoji
 • 0
  emoji-2
  Emoji
 • 0
  emoji-3
  Emoji
 • 0
  emoji-4
  Emoji
 • 0
  emoji-5
  Emoji

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir