Aşkı Bulmanın Temel Yolu: Enerjinizi Yüksek Tutun!
  1. Ana Sayfa
  2. Aşk

Aşkı Bulmanın Temel Yolu: Enerjinizi Yüksek Tutun!

0

Aşkı Bulmanın Temel Yolu: Enerjinizi Yüksek Tutun!

Evren  göndereceğiniz olumlu sinyallerle aşk hayatınızda önemli gelişmeleri gün yüzüne çıkarmak, önünü açmak tamamiyle sizin elinizde. Pozitif enerjinizi olumlu ve iyi kullanmak aşkı bulmanızda kolaylık sağlayacaktır.

Öncelikle Kendinizi Sevin

Aşkı bulmak için öncelikle kendinizi sevmekle başlamanız gerekiyor. Kendinizi sevmezseniz, başkasının sizi sevmesini asla asla beklemeyin. Kendinizi olduğunuz gibi kabul edin, benliğinizle bütünleşin ve mutsuz olmayı tamamiyle bırakın.

Aşkı Bulmak İçin Birşeyleri Değiştirmeye Gerek Yok

Olduğunuz halinizle yeterli, arzu edilebilir biri olduğunuzu kendinize hatırlatın. Sevgiyi hak ediyorsunuz. Sevgiyi hayatınıza çekmek için kilo vermenize, saç renginizi değiştirmenize, güzel kıyafetler almanıza ya da o işe girmenize hiç gerek yok. Olduğunuz gibi güzel ve yeterlisiniz. Doğru sevgi de sizi bu noktada, kendinize inandığınızda, bulacaktır. Unutmayın ki hayatınızda olması gereken kişi sizi gerçek benliğinizle görecek ve sizi siz olduğunuz için sevecek.

Olduğunuz fiziki haliniz yeterli, arzu edilebilir dikkat çekebilen biri olduğunuz kendinize sürekli hatırlatın. Sevgiyi elbette hak ediyorsunuz. Sevgiyi, aşkı, mutluluğu hayatınıza çekmek için kilo vermenize/almanıza, saç renginizde değişiklik yapmaya, güzel kıyafetler yada, bir işe girmeye bunların hiç birine gerek yoktur. Zaten olduğunuz gibi güzel ve yeterlisiniz. Doğru sevgi de sizi bu noktada, kendinize güvenip inandığınızda karşınıza çıkacaktır. Şunu unuttmayın ki hayatınızda olması gereken kişi sizi gerçek benliğinizle zaten görecek ve sizi sadece siz olduğunuz için sevecektir.

 

Ön Yargılarınızdan Tamamiyle Arının

Benliğinizi kendinizi sevgiye açın. Ön yargılarınızdan tamamiyle kurtulup kapılarınızı aşka açın. Aşkın karşınıza ne zaman çıkacağını bilemezsiniz. Bu nedenle sanki her an o kişiyle karşılaşıp tanışacakmış gibi enerjinizi yüksek tutun ve enerjiniz ile onu kendinize çağırın.

Doğru Kişi Olacağının Hayalini Kurun

Günün sonunda ne istediğinizi, sizin için en doğrusunu tam anlamıyla bilecek tek kişi sizsiniz. Sizin için doğru ve aşık olacağınız kişiyi hayal edin ve hayatınıza çağırın. Hayatınızda aşkınız için yer açın. Onu kabullenin.

 

 

Emoji İle Tepki Ver

Yazar Hakkında

Sende Yorum Yap