İlginizi Çekebilir
Prematüre Bebek
  1. Ana Sayfa
  2. Bebek Bakımı
  3. Diş Buğdayı Parti Önerileri

Diş Buğdayı Parti Önerileri


Diş Buğdayı Parti Önerileri

Küçücük çocuğunuz dişini çıkardı ve bundan sonra ısırmaya başladı mı ? Olağanüstü tek haber… Hadi bunu arkadaşlarınızla beraber kutlayın. Peki ne yapılabilir? Anadolu geleneği içerisinde ismi diş hediği son zamanlarda ise diş buğdayı partisi olarak malum tek parti yapabilirsiniz. Ev ortamı içinde hoş tek parti verebilirsiniz. Buğday partisi yapar iken 7 adımda neler yapabilir sizlere kimi öneriler vermek istiyoruz.

1. Diş buğdayı tarifine katkı da bulun: Diş buğdayı partisinde diş buğdayı tatlısı yapacaksınız, doğrudur.
Fakat bu tatlıda kalifiye tek tarifin üstüne sende tek şeyler koyarak değişiklik katarak, henüz evvel misafirlerinin yemediği değerde tek diş buğdayı tatlısı yedirebilirsin.

2. Diş buğdayı süslemesine ne dersin ? Parti süslemesi satan yerlere gittikçe, güzel bir diş buğdayı süslemesi alarak evinde hoş süslemeyi kendi başına başarabilirsin. Dişim çıktı gibi balonlardan tutun da ev ortamında neler yapabilir ise, bunları yapabilirsiniz.

3. Diş buğdayı pastası kararı: Her butik pastacıya uğradığında yapabileceğin en iyi tercih, onların sana önereceği doğru ve leziz pastalar olacaktır.

4. Diş Buğdayı Kurabiyeleri: Çoğu güzel diş buğdayı kurabiyesi hazırlayabilirsiniz. Yemeye bile kıyamayacağın değerde güzel kurabiyeler için masanın en güzel bölgelerinde hem süsleme hatta damak tadına makul şeklinde hazırlanabilir.

5. Diş buğdayı hediyeliği: Konukların, güzel hediyelerle gelir iken güne güzel bir armağan da sen vermelisin.
Bunun için misafirlerine teşekkür etmek yerine paylaşabileceğin güzel tek diş buğdayı hediyesi ayarlayabilirsin.
Bunun için lavanta keseleri, diş kurabiyelerinin diş şeklinde ki kokulu sabunları gibi seçenekleri yer alıyor.
Aralarından seçimler yaparak güzel tek seçenek yapabilirsin.

6. Diş buğdayı adetleri: Eski bir Anadolu geleneği olan diş buğdayıyla alakalı çoğu sayıları var. Bebeğin başından hedik dökmek veyahut buğday kolyesi dizmek gibi çoğu seçenekte adetler bulunmaktadır. Bu sayıları araştırarak güzel tek adeti adına getirebilirsin.

7. Diş buğdayı masanı süslemeyi ihmal etme: Güzel tek süsleme yapabilirsin. Masa süsleme ne kadar güzel ve ilgi çekici olursa aynı zamanda hediyelere ve dizayna ne kadar önem verilirse o kadar başarı elde edilmiş olunur.

Emoji İle Tepki Ver

Yorum Yap